Królik i Misia

Milionowy Tydzień w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa

📅 poniedziałek 30.11.2015 do niedziela 06.12.2015
Milionowy Tydzień w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa

Milionowy Tydzień w MHK – od 30 listopada do 6 grudnia 2015r.

w każdym z wymienionych oddziałów MHK, czynnych w tym czasie, odwiedzający nas goście będą mogli wypełnić kupon konkursowy (imię, nazwisko, email + załączony bilet).

Spośród zgłoszeń odbędą się 2 losowania:

Pierwsze losowanie:

7 grudnia, w Krzysztoforach, odbędzie się losowanie  zwycięzcy nagrody głównej, ufundowanej przez Urząd Miasta Krakowa i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa.

Zwycięzcę zaprosimy 9 grudnia o g. 12.00 do Krzysztoforów, gdzie podczas konferencji prasowej Prezydent Jacek Majchrowski wręczy główną nagrodę

Drugie losowanie:

Odbędzie się podczas konferencji prasowej. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.mhk.pl; facebooku głównym i facebookach poszczególnych oddziałów

11 osób otrzyma zestawy prezentowe składające się:

z 2 podwójnych kart wolnego wstępu do wszystkich oddziałów MHK na 2016 r. oraz z zestawu wydawnictw i gadżetów Muzeum Historycznego.

Oddziały MHK biorące udział w konkursie:

1.      Pałac Krzysztofory – Cyberteka

2.      Podziemia Rynku

3.      Wieża Ratuszowa

4.      Kamienica Hipolitów

5.      Fabryka Emalia Oskara Schindlera

6.      Apteka pod Orłem

7.      Ul. Pomorska

8.      Dzieje Nowej Huty

9.      Dom Zwierzyniecki

10.  Celestat

11.  Dom Historii Podgórza

Milionowy Tydzień na facebooku – codziennie od 30 listopada do 6 grudnia 2015r.

Na głównym profilu facebookowym MHK – Co wiesz o MHK?

Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Czyli wygrywa ten, kto najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi pod konkursowym postem.

Pytań będzie 7, pojawią się codziennie, od 30 listopada do 6 grudnia 2015r., o różnych porach.

Nagrody: 1 podwójna karta wolnego wstępu do wszystkich oddziałów i na wszystkie wystawy (stałe i czasowe) w 2016 r.

Wydawnictwa i gadżety Muzeum

Odbiór nagród: Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35, Dział Promocji