Królik i Misia

Mikołaj w Pracowni Pod Baranami

📅 niedziela 20.12.2015
Mikołaj w Pracowni Pod Baranami

Mali widzowie biorą czynny udział podczas przedstawienia. Aniołek uczy śpiewać piosenkę o Św. Mikołaju, który szczęśliwie trafia do dzieci.

Jest to bajka interaktywna, oparta na ścisłym kontakcie z dziećmi, wypełniona humorem i dobrą zabawą.

Po przedstawieniu Święty Mikołaj spotka się z dziećmi, można zrobić pamiątkowe zdjęcie i dla wszystkich przygotował słodkie „coś niecoś" . Spotkanie ze Św. Mikołajem daje zawsze dużo radości i uśmiechu.

20.12.- "W poszukiwaniu Św. Mikołaja"

Spektakle rozpoczynają się o godz. 12.15.

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 dwuosobowe zaproszenie do Teatru na niedzielę 20 grudnia! Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: W poszukiwaniu Św.Mikołaja) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniu 17 grudnia.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

PRACOWNIA POD BARANAMI
TEATR BIGIEL