Jadzia Pętelka

II Nowohucki Festiwal Sportu – Bieg przedszkolaka i bieg rodzinny

📅 piątek 11.09.2015 do sobota 26.09.2015
II Nowohucki Festiwal Sportu – Bieg przedszkolaka i bieg rodzinny

Gorąca atmosfera i duch sportowej rywalizacji towarzyszący zawodnikom podczas ubiegłorocznych zmagań zachęciły organizatorów do przygotowania 2 edycji tej imprezy, która – mamy nadzieję, wpisze się na stałe do kalendarza krakowskich imprez biegowych.

Centralnym punktem 2 Nowohuckiego Festiwalu Sportu będzie rozpoczynający się o godz. 13.00 bieg na 5 km wokół Zalewu Nowohuckiego. Mogą w nim wziąć udział osoby dorosłe oraz młodzież od 14 roku życia posiadająca pisemną zgodę na start od rodzica/opiekuna. Zapisy na bieg pod adresem: www.pomiar-czasu.pl i www.moswschod.pl.

Dzieci najmłodsze organizatorzy zapraszają do udziału w biegu przedszkolaka, a dzieci w wieku szkolnym wraz z rodzicami do wspólnego pokonywania kilometrów w biegu rodzinnym, który będzie finałem Biegu po Unii Europejskiej. Biegom towarzyszyć będą rozgrywki piłki siatkowej plażowej, turniej piłki nożnej „Orlików" o Puchar Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, widowiskowy buble football, mecz futbolu amerykańskiego, puchar Krakowa w baloniarstwie i na zakończenie dnia pełnego sportowych emocji – koncert.

Do wygrania wspaniałe nagrody: wycieczka do Brukseli połączona ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego, rowery, loty balonem nad Krakowem, karty upominkowe i wiele innych atrakcyjnych nagród. Zapraszamy!

II NOWOHUCKI FESTIWAL SPORTU – 26.09.2015

9.10-13.10- turniej piłki nożnej "Orlików" o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa – gr. młodsza
10.00 – piłka siatkowa plażowa
12.15 – bieg rodzinny po Unii Europejskiej