Królik i Misia

Grudniowa Sztuka Bajek

📅 sobota 19.12.2015 do niedziela 20.12.2015
Grudniowa Sztuka Bajek

Do każdego seansu planujemy niespodzianki dla najmłodszych uczestników oraz dużo, dużo i jeszcze więcej atrakcji (między innymi upominki dla wszystkich dzieci)!

Sobota, godz. 12:00 – „Sekrety morza"

Niedziela, godz. 12:00 – „Święty Mikołaj dla wszystkich"

WERSJE Z DUBBINGIEM! :)

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na te wspaniałe seanse (1 na sobotę, 1 na niedzielę)!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Sztuka bajek i wybrany dzień, np. Sztuka bajek, sobota) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniu 17 grudnia do godz. 20:00.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

GRUDNIOWE SOBOTY:

Sekrety morza (93′) // wszystkie bilety w cenie 12 zł!

OPIS: „Sekrety morza" to nominowana do Oscara najpiękniejsza bajka roku, która zabiera widzów w niezwykłą podróż po świecie zamieszkałym przez najróżniejsze postaci rodem z celtyckich legend. Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją do skrzyni, w której znajduje niezwykły płaszcz… Sirsza rozpocznie podróż, dzięki której zrozumie kim jest i co stało się z ich mamą. W wędrówce pomaga jej starszy brat, tajemnicze świetliki oraz pół ludzie pół foki. Wspólna podróż pomoże odkryć rodzeństwu łączącą ich więź i siłę, która tkwi rodzinie.

GRUDNIOWE NIEDZIELE:

„Święty Mikołaj dla wszystkich" (65′) // wszystkie bilety w cenie 12 zł!

OPIS: Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasua droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty. Fredzia, Bello i Walker.

Seanse dla najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników dobrych bajek!

Zabierz swoje dziecko do Kina ARS i spędźcie czas razem: w komfortowej sali, miłej atmosferze, przy dobrej bajce!

BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA NA UL. ŚW. TOMASZA 11

ZAKUP/REZERWACJA INTERNETOWA: ars.pl/repertuar