Królik i Misia

Ferie zimowe z Akademią Programowania!

📅 sobota 16.01.2016 do sobota 23.01.2016
Ferie zimowe z Akademią Programowania!

16.01. – 23.01.2016

MURZASICHLE

obóz Programowanie i Rekreacja lub Programowanie i Narty (8-12 lat)

Murzasichle to idealne miejsce do na zimowe szaleństwa. Jest położone pomiędzy Zakopanem, a Bukowiną Tatrzańską co sprawia, że jest to wspaniała baza wypadowa do wielu atrakcji turystycznych, a także Stacji Narciarskiej Rusiński SKI, niejednokrotnie nagradzanej w plebiscytach na najlepszą stację narciarską Podhala i Małopolski.

ZAKWATEROWANIE:

Kolonia odbywa się w nowoczesnym ośrodku „U Zbójnika" z pokojami 2, 3 i 4 – osobowymi – każdy z łazienką, TV i internetem WI-FI. Ośrodek posiada ogrodzony teren i duży parking. Na terenie obiektu znajdują się 3 sale sala gier(bilard, ping-pong, piłkarzyki), sala taneczno-multimedialna, miejsce na ognisko oraz szałas regionalny. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w odległości 150 m od ośrodka.

Program PROGRAMOWANIE I NARTY/REKREACJA

Zajęcia z zakresu programowania gier i animacji będą odbywały się przedpołudniem w dwóch sesjach po 90 min. W ramach zajęć organizator zapewnia dostęp do sprzętu komputerowego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę Akademii Programowania. Podczas wyjazdu zostanie zrealizowany pierwszy poziom kursu magii programowania gier i animacji.

Po południu (w zależności od wybranego obozu):

-PAKIET NARCIARSKI czyli zajęcia narciarskie pod opieką instruktorów, również nauka od podstaw.

-PAKIET REKEACYJNY czyli piesze wycieczki po okolicy, zabawy i rozgrywki śnieżne, zajęcia na sali gimnastycznej, dyskoteki, gry i konkursy świetlicowe, a także wycieczka do Zakopanego.

CENA ZAWIERA:

·   7 noclegów w ośrodku "U ZBÓJNIKA";

·   wyżywienie: śniadanie, obiad + podwieczorek i kolacja;

·   transport: przejazd autokarem na trasie Kraków – MURZASICHLE – Kraków oraz codzienny dowóz do stoków narciarskich;
Wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy.

·   opieka wychowawcza: sprawdzona i doświadczona, profesjonalna kadra wychowawców, mająca doskonały kontakt z dziećmi (jeden wychowawca na 15 uczestników);

·   opieka medyczna;

·   opieka instruktora jazdy na nartach i snowboardzie;

·   dowóz na stok Rusiński SKI

·   ubezpieczenie AXA (NNW – 5000 zł);

TERMINY I CENA:

16.01. – 23.01.2016

TURNUS 8-DNIOWY

CENA: 1090* zł

·   Cena nie zawiera opłat za karnety.

ZAPISY: http://www.akademiaprogramowania.pl/terminy/kolonie.html

Ważne informacje!

·   Wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL, należy oddać organizatorowi zimowiska przed wyjazdem. Adres i nr telefonu ośrodka rozdawane będą w dniu wyjazdu.

·   Na zimowisko obowiązkowo należy zabrać: legitymację szkolną, krem do ochrony twarzy, odpowiednie ubranie oraz sprzęt narciarski – obowiązkowo kask ochronny (obóz Programowanie i Narty).

·   Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

·   Istnieje możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy w chwili dokonania zgłoszenia.

INFORMACJE NARCIARSKIE:

MURZASICHLE SKI – 5 wyciągów narciarskich na trasach o długościach 180-450m o zróżnicowanym stopniu trudności, przenośnik taśmowy SunKid długości 85m oraz tor do SnowTubingu (200m), www.murzasichle-ski.p

RUSIŃSKI SKI – kompleks narciarski z 6 trasami narciarskimi, koleją krzesełkową oraz sześcioosobową nowoczesną kanapą Bartholet -Porsche

Trasy:

1.trasa "sportowa" o długości około 900 m

2. trasa o długości 400 m biegnąca wzdłuż linii orczyka

3. trasa biegnąca wzdłuż kolei krzesełkowej K1. Idealna dla początkujących. Długość 850 m.

4. trasa biegnącą wzdłuż kolei krzesłkowej K1 (równoległe do trasy numer 3) i nieco wyższym stopniu trudności. Długość 850 m.

5. trasa dla bardzo początkujących narciarzy oraz dzieci. Linia biegnie wzdłuż orczyka. Długość 200 m.

6. trasa o długości około 1200 m i biegnąca wzdłuż otwartej w tym sezonie, nowoczesnej sześcioosobowej kanapy Bartholet-Porsche, www.rusin-ski.pl