Królik i Misia

Ferie z Robotami!

📅 poniedziałek 18.01.2016 do piątek 29.01.2016
Ferie z Robotami!

Czy będzie można robić wszystko na raz? Nie będzie można. Wszystko po robocie (czyli po zajęciach w szkole) i w swoim czasie (feryjnym).

Ferie z Robotami organizujemy dla dzieci w wieku 5-12 lat. Oprócz zabawy z klockami LEGO przygotowaliśmy takie atrakcje, jak pokazy modelowania i druku na drukarce 3D, a także wejdziemy w świat elektroniki. Nie zabraknie tradycyjnie walk robotów, ulubionej zabawy podczas każdych półkolonii. Zupełną nowością będzie możliwość zabrania  na pamiątkę do domu robota!  Z takiej okazji będzie mogło skorzystać tylko 10 pierwszych chętnych osób  (opłata dodatkowa: 100 pln).

Czekają na nas fantastyczne zabawy, konkursy i wiele atrakcji.

Dla najmłodszych proponujemy Wyprawę Safari, a dla starszych Roboty Sportowe. Do tego obie grupy będą mogły wybrać do zabawy Roboty z Gier. Będziemy też jeść pyszne posiłki przygotowywane na miejscu w stołówce. Zapewniamy wyżywienie w postaci obiadu i podwieczorku, jak również zimne (niegazowane) i ciepłe (herbata) napoje.

Ferie organizujemy w dwóch miejscach:
18 – 22 stycznia w Szkole Podstawowej nr 52, na os. Dywizjonów 303, bl.66 (Czyżyny),
25 – 29 stycznia w Szkole Podstawowej nr 55 na ul. Dobczyckiej 20 (Podgórze Duchackie).

Zapisy trwają. Są jeszcze wolne miejsca.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę happyrobot.pl. Warto też zadzwonić na numer 697 571 662 lub napisać e-mail (biuro@happyrobot.pl) i zapytać o rabat, bo tylko dla czytelników newslettera Miasta Dzieci przygotowaliśmy specjalny Happy Rabat. Każdy, kto zgłosi się na Ferie z Robotami i poda hasło "Miasto Dzieci – Happy Rabat" otrzyma zniżkę w wysokości 50 zł. Oferta jest ważna do dnia rozpoczęcia turnusu. (informujemy, że happy rabatów nie można łączyć, a klient może wybrać ofertę najatrakcyjniejszą dla siebie)