Królik i Misia

📅 niedziela 13.12.2015
CoMODA – pierwszy bazar rzeczy własnych

Ubrania z całego świata – prawie nie używane i w bardzo dobrym stanie czekają na kolejną szansę u nowego właściciela. Zapraszamy na świąteczne zakupy – do kupienia ubrania dla kobiet, mężczyzn  i dzieci.

CoMODA  – bazar rzeczy własnych to nowy projekt inspirowany największymi targami mody niezależnej, które obecnie bardzo zyskały na popularności i promują modę naszych rodzimych projektantów. Organizatorki postanowiły spopularyzować   w Polsce inny, pożyteczny trend z zachodu i zachęcić wszystkich do korzystania  i zakupów ubrań z drugiej ręki. W Berlinie czy Amsterdamie komisy z markowymi   i atrakcyjnymi ubraniami są na każdym rogu – blogerzy modowi, celebryci i wszystkie osoby lubiące bawić się modą zaopatrują się w takich miejscach bez skrępowania  i obciachu. Chętnie też oddają do komisów swoje rzeczy, często noszone kilka razy, w bardzo dobry stanie. CoMODA pragnie przełamać stereotypy dotyczące ubrań „second hand" i 13.12.2015 w Forum Przestrzenie zaprasza na pierwszy bazar rzeczy własnych. Wystawi się czterdziestu Sprzedawców – profil wydarzenia i warunki udziału wyselekcjonowały wszystkich tych, którzy maja w swojej ofercie ubrania w bardzo dobrym stanie i jakości (zarówno markowe jak i od niezależnych projektantów) i w atrakcyjnych cenach. Pojawią się ubrania i buty takich marek jak Prada, Gucci czy Armani. Oprócz znanych sieciówek jak Benetton, Zara czy Tru Trussardi pojawią się ubrania vintage od Starej Szafy czy znanych, krakowskich modnych komisów. Nie zabraknie też ubrań dla dzieci. Organizatorki zapewniają wydzielone stoiska dla Wystawców, przebieralnie i lustra. Polowanie na modę czas zacząć – 13.12.2015 w godzinach 11:00-18:00 w Forum Przestrzenie. Wstęp oczywiście wolny. Patronami wydarzenia są Dziennik Polski, Lounge Magazyn oraz firma odzieżowa Hummi.

CoMODA – pierwszy bazar rzeczy własnych
13.12.2015, godz. 11-18:00, Forum Przestrzenie!