Królik i Misia

📅 niedziela 14.02.2016
Cichociemni – spadochroniarze AK

14 lutego, godz. 11:00

Bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych „Cichociemni – spadochroniarze AK"
Dzieci poznają historię niektórych z 316 bohaterów, którzy po szkoleniu wylądowali w okupowanej Polsce.

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników obowiązują wcześniejsze zgłoszenia: 12 41 00 770 lub rezerwacja@muzeum-ak.pl

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 4 wejściówki na warsztaty!
Choć warsztaty są bezpłatne, to realizowane tylko raz – a zgłoszeń wiele. Dlatego też możemy Waszemu dziecku zagwarantować udział w warsztatach – wystarczy się do nas zgłosić 🙂 Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Cichociemni) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 11 lutego.