Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Centrum Riviera w Gdyni – pełnia rodzinnej świąteczności

Centrum Riviera
🗺 mapa
📅 środa 06.12.2023 do sobota 30.12.2023
Centrum Riviera w Gdyni – pełnia rodzinnej świąteczności
Największa w regionie oferta zakupowa dla poszukiwaczy najlepszych gwiazdkowych prezentów i sylwestrowych stylizacji, a także niezapomniany świąteczny klimat i magiczna strefa zabaw dla dzieci – to wszystko czeka w grudniu w Centrum Riviera.

Najpierw zakupy, później zabawa

Moda damska, męska i dziecięca, artykuły wyposażenia wnętrz, elektronika, książki – w 250 sklepach zlokalizowanych w Centrum Riviera znajdą Państwo wszystko, by dobrze przygotować się do rodzinnych,  bożonarodzeniowych spotkań i sylwestrowego szaleństwa. Stałą ofertę uzupełniają klimatyczne stoiska specjalne, na których znaleźć można świąteczne akcesoria i przysmaki. Unikalne prezenty upolować można dodatkowo w specjalnych strefach: na Świątecznym Jarmarku Zabawek na poziomie +1 oraz Świątecznym Targu Gamingowym, zaaranżowanym w przestrzeni przy wejściu od strony tunelu SKM. Targowi Gaimingowemu towarzyszyć będzie bezpłatna strefa rozrywki Arcade, w której wszyscy miłośnicy retro gamingu będą mogli skorzystać z jednego z trzech automatów do gry, a najmłodsi bawić się w specjalnej strefie malucha. Po udanych zakupach można odzyskać siły w jednej z restauracji lub kawiarni na terenie centrum.

Magia Świąt dla najmłodszych

By najmłodsi klienci również w pełni poczuli magię Świąt, w Centrum Riviera stanął niezwykły świąteczny plac zabaw – magiczne drzewo, przy którym poznać można urocze leśne zwierzęta: wiewiórki, misie, a nawet bobra! Nie zabraknie również ikony Świąt: Mikołaja – czeka on na wszystkie dzieci w dniach 6 – 10 grudnia oraz w kolejne przedświąteczne weekendy: 15-17 oraz 22-23 grudnia.

Karta podarunkowa Centrum Riviera – najlepszy gwiazdkowy prezent

Dla niezdecydowanych Riviera również ma świetną propozycję na gwiazdkowy prezent – kartę podarunkową Centrum Riviera. Obdarowany może sam zdecydować, w którym z niemal 250 sklepów w centrum sprezentuje sobie wymarzony upominek. Kartę kupić można w InfoPunkcie w centrum Riviera.

Program świątecznych atrakcji w Centrum Riviera

6 – 10 grudnia oraz 15-17 i 22-23 grudnia w godzinach 12-20 – spotkanie z Mikołajem przy magicznym drzewie

15-17 grudnia – Świąteczny Targ Gamingowy i strefa rozrywki Arcade (przy wejściu od strony SKM)

6 – 30 grudnia – Świąteczny Jarmark Zabawek na poziomie 1

Centrum Riviera zaprasza!

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent