Królik i Misia

📅 niedziela 06.12.2015
Bolek i Lolek Symfonicznie

Przygotowane i wykonywane przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej multimedialne widowisko z muzyką na żywo oraz serią najciekawszych przygód Bolka i Lolka to projekt skierowany do dzieci w wieku 5-9 lat. W jego programie znalazły się projekcje najpopularniejszych i najpiękniejszych bajek cyklu Bolek i Lolek z udziałem orkiestry symfonicznej wykonującej na żywo ścieżkę dźwiękową. Znana i lubiana przez najmłodszą publiczność kreskówka stanie się punktem wyjścia do niezwykłej przygody, podczas której dzieci będą mogły poznać niemal wszystkie instrumenty orkiestry symfonicznej, a także ich skrzętnie skrywane tajemnice. Dowiedzą się również jakimi magicznymi sposobami uzyskuje się tak niezwykłe efekty akustyczne, dzięki którym w ulubionych bajkach usłyszeć mogą np. odgłosy rewolwerowych strzałów, spadających jabłek czy kapiącej wody.

Wykonawcy:

Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
Sebastian Perłowski – dyrygent,
Marta Saciuk – narrator

6 grudnia 2015 godz. 12.00
ICE Kraków Congress Centre ul. M. Konopnickiej 17

BILETY ONLINE 40-30pln: http://bilety.oab.com.pl/buy/default/spectacle/3

www.oab.com.pl

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Dzięki uprzejmości Organizatora mamy do rozdania 3 dwuosobowe zaproszenia na ten wspaniały koncert!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Bolek i Lolek) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniu 3 grudnia do godz. 20:00.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁