Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Yuku i magiczny kwiat

Fort Borek, ul. Forteczna 146
🗺 mapa
📅 niedziela 19.05.2024
🎫 15zł
Bajkowe Poranki w Forcie Borek: Yuku i magiczny kwiat
Bajkowe Poranki powracają do Fortu Borek w nieco odmienionej, nowej formule!  W tej edycji prezentowane będą pełnometrażowe filmy animowane dla najmłodszych.

W niedzielę 19.05.2024 zapraszamy na seans pt. „Yuku i magiczny kwiat”.

W trosce o komfort młodego Widza sala będzie częściowo oświetlona, a dźwięki nie będą emitowane zbyt głośno. Bajkowe Poranki to idealny wybór na pierwsze spotkanie młodych Widzów z dużym ekranem w kameralnym gronie.

 

Mała myszka z ukulele, czyli muzyczna przygoda pełna wrażeń! Yuku musi opuścić rodzinne strony, aby pomóc babci. Odważnie wyrusza w dalekie Himalaje na poszukiwania magicznego kwiatu. Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach wielkiego zamku. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Rozwiązanie jest proste – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć! W lesie zdającym się nie mieć końca można się zgubić, a wszędzie czyhają dzikie zwierzęta. Yuku ma jednak silną motywację, żeby trafić do oddalonych szczytów. Nieoczekiwaną pomocą dla myszki będą piosenki grane na ukulele i zagadki, które usłyszała w zamkowych piwnicach. Dzięki nim po jej stronie staną Lis i Lisica, a także Królik. Najgroźniejszy rywal, czyli Wilk pilnujący gór, może okazać się nie taki straszny, jak go malują! Czy Yuku uda się pomóc babci i znaleźć magiczny kwiat? Roztapiająca serca muzyczna animacja zachwyciła widzów 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Film zdobył nagrodę Stowarzyszenia Kin Studyjnych oraz wyróżnienie Zespołu Edukatorów Filmowych. [opis dystrybutora]

Czas trwania: 65 minut, film familijny 5+

Bilety: 15 zł normalny, 10 ulgowy dla posiadaczy kart lojalnościowych CKP (Karta Podgórze w Kulturze lub Karta Seniora).

541 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent