Królik i Misia

Akademia Duckie Deck

📅 sobota 19.12.2015 do niedziela 20.12.2015
Akademia Duckie Deck

Najbliższe spotkania zapowiadają się szczególnie wyjątkowo. Mamy miejsca dla nawet kilkuset małych odkrywców, o atmosferę zadba większe grono przeszkolonych animatorów tak aby każdy nasz mały gość poczuł się bardzo ważny. Już dziś można rezerwować specjalne bilety na świąteczną edycję Akademii!

12 i 13 grudnia: warsztaty Animacja poklatkowa, Akademia Duckie Deck, ul. Ślusarska 9, Kraków.

Szczegóły warsztatu:
Czy coś, co w rzeczywistości trwa kilka tygodni, może zdarzyć się w kilkadziesiąt sekund? Na warsztatach z animacji poklatkowej udowodnimy, że nawet najmłodsi są w stanie stworzyć własne opowieści animowane. Uczestnicy wykonają owocowo-warzywne projekcje, a następnie każda z nich zostanie wyświetlona na „wielkim ekranie". Warsztaty z animacji rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywność, a przede wszystkim to świetna zabawa, która uczy cierpliwości i pracy w grupach.
zapisy: http://akademia.duckiedeck.com
wiek dzieci: 5-10 lat

19 i 20 grudnia: warsztaty filmowania Slow-motion, Akademia Duckie Deck ul. Ślusarska 9, Kraków.

Szczegóły warsztatu:
Większość zjawisk, czy to chemicznych, czy fizycznych, zachodzi w niewidzialnej dla oka jednostce czasowej. Slowmotion to efektowna technika, która daje wrażenie zwolnionego czasu. Dzieci poznają ten niezwykły efekt artystyczny (wykorzystywany również przez filmowców) i samodzielnie zastosują go do wykonania kilku eksperymentów. Będzie "powolutku", kreatywnie, z humorem i kolorowo. Zapraszamy!
zapisy: http://akademia.duckiedeck.com
wiek dzieci: 5-10 lat

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 5 wejściówek na warsztaty (wejściówka na godzinne warsztaty dla dziecka na dowolnie wybrany dzień i godzinę – w miarę dostępności miejsc)! Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Duckie Deck ) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 10 grudnia, godz. 20:00.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁