Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Leśny Park Niespodzianek – Ustroń Zawodzie

Leśny Park niespodzianek w Ustroniu

Będąc w miejscowości Ustroń (Beskid Śląski) bardzo gorąco polecam wszystkim rodzicom wraz z ich pociechami na niesamowitą, pełną wrażeń wyprawę do Leśnego Parku Niespodzianek.

Jest to miejsce praktycznie dla każdego, bez względu na wiek. Każdy z nas odnajdzie tam coś dla siebie, a już na pewno nasze małe i trochę starsze pociechy.

Leśny Park Niespodzianek to nie tylko długie spacery na świeżym powietrzu, spotkania oko w oko ze zwierzętami typu: daniele czy muflony, ale także plac zabaw, który jest doskonałym powrotem do szalonego dzieciństwa, albowiem można skorzystać z wielu ciekawych atrakcji jak: huśtawki, basen z kulkami, podskoki na trampolinie czy bungee.

Jednak według mnie najlepszą atrakcją Leśnego Parku Niespodzianek są wspaniałe pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów, które razem z innymi zwiedzającymi można zobaczyć w wyznaczonych godzinach (proszę tego absolutnie nie przeoczyć!).

Osobiście bardzo mile wspominam także Alejkę Bajkową, gdzie mogłam nie tylko w pełni się zrelaksować, ale także przypomnieć sobie najpiękniejsze i najbardziej wzruszające bajki z mojego dzieciństwa.
Leśny Park Niespodzianek oferuje także sklepiki z pamiątkami dla naszych milusińskich i punkty gastronomiczne z pysznymi przekąskami. Jest toaleta, a dla rodziny wybierającej się autem, nad parkiem znajduje się parking z którego można skorzystać całkowicie bezpłatnie.

Leśny Park Niespodzianek 43-450 Ustroń – Zawodzie, ul. Zdrojowa 16
tel.: (33) 851 35 63, (33) 444 60 50
 http://www.lesnypark.pl
email: lesny.park@ustronet.pl 

Opis wycieczki otrzymaliśmyod Pani Wiesławy Pawlisiak. 

 

494 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent