Wybierz miasto

Świat Victorii – piosenki dla dzieci

Zapraszamy do “Świata Victorii”, świata muzyki i pięknej poezji dziecięcej.  Wszystkie piosenki skomponowała mama Vlasta dla pięcioletniej córeczki Victorii podczas długich dni i tygodni kwarantannowych.

Vlasta Traczyk to kompozytorka, pianistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, nauczycielka rytmiki i gry na fortepianie.  Victoria, jej córka, chętnie śpiewa i uwielbia wcielać się w rożne postaci. Piosenki pomagają jej uczyć się obcych jeżyków, ćwiczyć pamięć, dykcję i słuch muzyczny.  Te muzyczne adaptacje powstały do tekstów wybitnych poetów polskich (Julian Tuwim, Aleksander Fredro, Maria Konopnicka itd.), a także młodych autorów jak polskich tak zagranicznych. Jesteśmy otwarci do współpracy i życzymy miłego oglądania i słuchania:)

Tumska 37 m.8

vivo@vlasta.pl