Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Ciepłe kurtki z 5.10.15.

Voice and More

Agnieszka Zając Voice and More to sieć studiów wokalnych, która szkoli w oparciu o najlepsze techniki wokalne (SLS, IVA, IVTOM, MIX, FLOW) w Polsce i na świecie. Voice and More współpracuje także ze specjalistami z zakresu emisji głosu, foniatrii, logopedii, filologii, produkcji muzycznej, prawa, biznesu muzycznego, kreowania wizerunku i in. Od swoich trenerów wymaga ciągłego doskonalenia swojego warsztatu i zdobywania kolejnych certyfikatów.

Voice and More otwarte jest dla profesjonalnych wokalistów, pasjonatów, którzy ucząc się śpiewu, chcieliby urozmaicić codzienne życie i tym samym podwyższyć jego jakość, jak i osób, dla których głos jest narzędziem pracy (aktorów, lektorów, nauczycieli, biznesmanów, dziennikarzy). Oferta zajęć jest spersonalizowana i bardzo szeroka – obejmuje  dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Pomoc w doskonaleniu głosu uzyskują tutaj wszyscy bez względu na styl śpiewania, sposób wykorzystywania głosu, czy poziom zaawansowania umiejętności. Szkole przyświeca idea, że śpiewanie nie zna granic wiekowych, co więcej, każdy może śpiewać, czerpiąc z tego radość.

W Voice and More uczymy dzieci śpiewać i cieszyć się muzyką. Szkolimy głos, bawimy się dźwiękami, wspólnie tworzymy pozytywny rytm.

ul. Długa 44/50

info@voiceandmore.com.pl

sob
30.05.2015
Muzyczny dzień dziecka

Muzyczny dzień dziecka

Muzyczny dzień dziecka nie tylko dla maluchów w Voice and More!
Już w najbliższą niedzielę, 31 maja, w studiu doskonalenia głosu – Voice and More – odbędą się całodzienne warsztaty muzyczne i aktorskie. W programie przewidziano nie tylko zajęcia dla najmłodszych, ale również dla nastolatków i dorosłych. Bogaty program wydarzenia obejmuje zarówno doskonalenie głosu, jak i zajęcia ruchowe, sceniczne, logopedyczne i wiele innych.

śr-sob
08.04-25.04.2015
Warsztaty Musicalowe dla dzieci

Warsztaty Musicalowe dla dzieci

Dzieci mają naturalny dar naśladowania. Jeśli dodamy do tego światowej sławy kompozycje, taniec oraz świetną zabawę otrzymamy idealną możliwość do
wszechstronnego rozwoju ruchowego i muzyczno – aktorskiego.

wt-pt
16.12-16.01.2015
Warsztaty musicalowe dla dzieci

Warsztaty musicalowe dla dzieci

Już w styczniu w studiu wokalnym Voice and More ruszają warsztaty musicalowe dla dzieci. Cykliczne spotkania pozwolą oswoić się dzieciom z pojęciem melodii, harmonii, rytmu, a także poprzez zabawę poznać tajniki gatunku jakim jest musical.

nd
23.11.2014
Sztuka pisania piosenek

Sztuka pisania piosenek

Warsztat ma na celu umożliwić dzieciom rozwój kreatywności poprzez muzykę. Każde dziecko będzie mogło poczuć się „Artystą” i w efekcie wspólnie z innymi stworzyć swoją pierwszą, niepowtarzalną piosenkę.

nd-sob
18.01-24.01.2015
Zimowisko z wyobraźnią w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Zimowisko z wyobraźnią w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Artystyczne zimowisko w Pstrągowej stało się coroczną tradycją spędzania z nami niezapomnianych chwil!
Poprzez ciekawe zajęcia artystyczne, spędzamy aktywnie zimowy czas rozwijając swoje pasje. Otwieramy się na nowe doświadczenia, budzimy kreatywność oraz poznajemy nowych przyjaciół.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto