Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

GOjump Park Trampolin we Wrocławiu

Park Trampolin GOjump to jedna z najpopularniejszych atrakcji we Wrocławiu. Hala o powierzchni ponad 2000m2 czeka na zdobycie. Nieważne czy jesteś małym czy dużym skoczkiem, amatorem czy profesjonalistą. Wskakuj i baw się na wielu szalonych atrakcjach jakie oferuje GOjump: ogromna arena trampolin, baseny z gąbkami, zjeżdżalnie pontonowe, arena do gry w zbijaka, kosze do wsadów jak z NBA, tor przeszkód GOninja, salon gier zręcznościowych GOarcade, największy w Polsce basen z piłeczkami oraz ścianka wspinaczkowa we Wrocławiu i wiele więcej. Wyszkoleni trenerzy pomogą Wam zrobić pierwsze skoki, nauczą super tricków, zadbają o bezpieczeństwo i super zabawę. Do tego JumpBar z pyszną kawą i małym „co nieco”, darmowy parking, wygodne szatnie i pokoje eventowe. Wskakujcie!”

Godziny otwarcia:

Sobota – Niedziela: od 9:00 – 22:00