Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Ciepłe kurtki z 5.10.15.

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek Świat Dziecka

Dwujęzyczne przedszkole i żłobek „Świat Dziecka” jest nowoczesną placówką  polsko – angielską. Placówka położona  jest w pięknej okolicy, w pobliżu domów jednorodzinnych. Nasze przedszkole i żłobek wyposażone są w  5 nowoczesnych sal dydaktycznych, leżakownię, jadalnię, a także znakomicie wyposażoną salę sportowo – widowiskową. Kiedy dopisuje pogoda dzieci mogą korzystać z ogrodu oraz zielonego placu zabaw. W każdym aspekcie stawiamy na bezpieczeństwo dzieci oraz ich rozwój.  Nasze przedszkole zapewnia dzieciom możliwość aktywnego poznawania świata i dobrej zabawy, spokój od miejskiego zgiełku i świeże powietrze. Doskonała lokalizacja sprawia, że dogodny dojazd możliwy jest z Konstancina – Jeziorna, miasteczko Wilanów, Piaseczna a także Kabat.

Posiadamy wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych numer 30

ul. Ścienna 148
05-520 Bielawa Konstancin Jeziorna

przedszkoleswiatdziecka@onet.pl