Zestaw artystyczny Przygody Zabawek. Recenzja
UD

Zestaw artystyczny Przygody Zabawek. Recenzja

Zestaw artystyczny Djeco
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Jeśli macie w domu małych artystów  lub chcecie zachęcić dzieci do kreatywnej zabawy, to polecam zestaw artystyczny Przygody Zabawek do malowania farbami firmy Djeco

Co znajdziemy w pudełku

W pudełku znajdziemy plansze z obrazkami do udekorowania przedstawiające: ogród, kuchnię , jezioro oraz sypialnię. Karty z wyperforowanymi  zwierzątkami : misiem, zajączkiem, krówką oraz pieskiem. Farby, wałeczki oraz zestaw gąbeczek w różnych kształtach: kółko, gwiazdka, trójkąt i kwiatek. Instrukcję , która poprowadzi na krok po kroku podczas zabawy w malowanie zwierzątek. Dodatkowo, w pudełku znajdziemy ceratkę , którą możemy przykryć stół, żeby się nie pobrudził w trakcie zabawy.

Dla kogo Zestaw

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat i zdecydowanie trzymałabym się tego wieku , ponieważ jest dużo małych elementów , którymi mniejsze dzieci mogłyby się zadławić.

Nauka przez zabawę – czy to czary ?

Poza rozwijaniem zdolności artystycznych i manualnych , ćwiczy motorykę małą. Dziecko uczy się koncentrować na zadaniu, którym w tym przypadku jest pomalowanie danego elementu. Za pomocą wałeczka maluje poszczególne elementy. Może to zrobić precyzyjnie , ale nie musi.

Zabawka rozwija naukę kolorów. Dziecko poznaje podstawowe kolory: żółty, czerwony i niebieski. Dodatkowy uczy się , że po zmieszaniu dwóch różnych kolorów może powstać trzeci np. niebieski + żółty = zielony

Krok po kroku

Tak jak wcześniej wspomniałam do zabawki dołączona jest instrukcja, w której za pomocą obrazków pokazane są kolejne czynności , jakie należy wykonać w trakcie malowania. Dziecko  może samodzielnie  korzystać z książeczki, gdyż nie zawiera ona żadnych opisów. Zresztą sami zobaczcie.

Wybrałam krówkę , która siedzi przy stole w kuchni

20240604_145058 20240604_150030 20240604_150825 20240604_152039 20240604_153129 20240604_162858

Zdecydowanie polecam zestaw kreatywny Przygody Zabawek. Jest to fantastyczny sposób nie tylko na zabawę , ale też na naukę kolorów. Dziecko może rozwijać sową wyobraźnię i zdolności manualne. Farbki są bardzo wydajne , więc wystarczą na wiele malowanek a jak się skończą te z pudełka , to nic nie stoi na przeszkodzie , żeby poszukać innych kolorowanek i wycinanek lub po prostu wziąć czystą kartkę i pozwolić dziecku puścić wodze fantazji.

W zestawie znajdują się:
– 4 plansze z obrazkami do udekorowania,
– 8 kart z wyperforowanymi zwierzątkami do pomalowania farbkami ,
– 6 szt. ruchomych oczu dla zwierzątek,
– 4 gąbeczki – stemple
– 1 folia zapobiegająca zabrudzeniu blatu
– instrukcja obrazkowa „krok po kroku”

784 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent