Wspólne granie na ekranie

Wspólne-granie-na-ekranie

Kiedy ostatnio całą rodziną graliście w grę planszową? Może udało się Wam znaleźć przestrzeń, czas i ochotę, aby oddać się tej przyjemnej rozrywce…
A może w Twojej rodzinie wspólne granie to już prawdziwy rytuał?
Wbrew czasom i trendom wciąż przyjemnie jest po prostu usiąść z rodziną albo grupą przyjaciół i wspólnie się pobawić. Gry komputerowe nie zdominowały całkiem wciąż popularnych planszówek, które oprócz walorów edukacyjnych i rozrywkowych, przede wszystkim integrują skupionych wokół planszy graczy.

Planszówka – to często mini bitwa z prawdziwą strategią, a także duże emocje, zdobywanie wiedzy, bezcenna nauka wygrywania i przegrywania.
Od kilku już lat dużą popularnością cieszą się też gry planszowe z DVD. Zasiadamy do gry, włączamy film, odpowiadamy na pytania pokazywane na ekranie i rozgrywamy partię na planszy. Prawdziwe granie na ekranie!
Niezwykłą propozycją rodzinnej rozrywki są gry planszowe z płytami DVD  – WILDLIFE i SEALIFE.
Piękne zdjęcia, ciekawe pytania i pasjonująca rozgrywka – to połączenie sprawi, że niejedno popołudnie może zamienić się w atrakcyjną zabawę dla całej rodziny
Wyjeżdżamy razem na egzotyczne safari w Tanzanii, aby zobaczyć dzikie, afrykańskie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Wspólnie nurkujemy w podwodnym świecie mórz i oceanów w poszukiwaniu pasjonujących przygód.
Dla takich chwil warto grać!
 WildLife to gra planszowa z DVD, opowiadającą o życiu i zwyczajach zwierząt w afrykańskim parku Serengeti. Zawiera ponad 5 godzin fascynujących filmów Hugo van Lawicka i przedstawia bliżej najsłynniejszy  park narodowy Tanzanii i jego mieszkańców. Gracze oglądają dziką przyrodę, odpowiadają na pytania i poruszają się po planszy – parku Serengeti.
 Gra SeaLife jest jedyną taką grą z płytami DVD, pokazującą niezwykłe, podwodne życie w morzach i oceanach. Zawiera ponad 200 filmów Jeana – Michela Cousteau o rekinach, wielorybach, delfinach, żółwiach morskich, ośmiornicach, rozgwiazdach i wielu innych, egzotycznych zwierzętach morskich i ich naturalnym środowisku. Sprawdź, jak wiele odcieni błękitu ma morska woda? Może być lazurowa, szafirowa, turkusowa… 

Zapraszamy na:
www.trefl.com             www.sealife.trefl.com                   www.wildlife.trefl.com

 

 

 

 

 Polecamy również Gry komputerowe – zagrożenie dla dziecka  oraz Planszowe gry LEGO

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmgry planszowe
Wspólne granie na ekranie