Weleda
Weleda Baby

Wspólne granie na ekranie

Wspólne-granie-na-ekranie
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Planszówka – to często mini bitwa z prawdziwą strategią, a także duże emocje, zdobywanie wiedzy, bezcenna nauka wygrywania i przegrywania.
Od kilku już lat dużą popularnością cieszą się też gry planszowe z DVD. Zasiadamy do gry, włączamy film, odpowiadamy na pytania pokazywane na ekranie i rozgrywamy partię na planszy. Prawdziwe granie na ekranie!
Niezwykłą propozycją rodzinnej rozrywki są gry planszowe z płytami DVD  – WILDLIFE i SEALIFE.
Piękne zdjęcia, ciekawe pytania i pasjonująca rozgrywka – to połączenie sprawi, że niejedno popołudnie może zamienić się w atrakcyjną zabawę dla całej rodziny
Wyjeżdżamy razem na egzotyczne safari w Tanzanii, aby zobaczyć dzikie, afrykańskie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Wspólnie nurkujemy w podwodnym świecie mórz i oceanów w poszukiwaniu pasjonujących przygód.
Dla takich chwil warto grać!
 WildLife to gra planszowa z DVD, opowiadającą o życiu i zwyczajach zwierząt w afrykańskim parku Serengeti. Zawiera ponad 5 godzin fascynujących filmów Hugo van Lawicka i przedstawia bliżej najsłynniejszy  park narodowy Tanzanii i jego mieszkańców. Gracze oglądają dziką przyrodę, odpowiadają na pytania i poruszają się po planszy – parku Serengeti.
 Gra SeaLife jest jedyną taką grą z płytami DVD, pokazującą niezwykłe, podwodne życie w morzach i oceanach. Zawiera ponad 200 filmów Jeana – Michela Cousteau o rekinach, wielorybach, delfinach, żółwiach morskich, ośmiornicach, rozgwiazdach i wielu innych, egzotycznych zwierzętach morskich i ich naturalnym środowisku. Sprawdź, jak wiele odcieni błękitu ma morska woda? Może być lazurowa, szafirowa, turkusowa… 

Zapraszamy na:
www.trefl.com             www.sealife.trefl.com                   www.wildlife.trefl.com

 

 

 

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

 

 Polecamy również Gry komputerowe – zagrożenie dla dziecka  oraz Planszowe gry LEGO

837 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent