Weleda
Weleda Baby

Walentynki – Konkurs Słodki Buziak Twojego Dziecka

Walentynki-Konkurs-Słodki-Buziak-Twojego-Dziecka
📖 Czyta się średnio w 6 min. 🕑

Jak wziąć udział w konkursie 
Słodki Buziak Twojego Dziecka?

Wystarczy zrobić swojemu dziecku zdjęcie w chwili, gdy przesyła lub daje walentynkowego buziaka osobie, którą kocha, a potem wysłać je (za pośrednictwem formularza) do nas.

Ogólne zasady udziału w konkursie: 

1. W konkursie mogą brać udział osoby dorosłe, będące subskrybentami newslettera MiastaDzieci.pl
2. W polu nazwa należy wpisać np. imię dziecka i imię osoby, do której śle buziaka
3. W polu opis – należy wpisać imię i nazwisko oraz dane adresowe osoby dorosłej (na ten adres będziemy wysyłać nagrody, dane adresowe nie zostaną opublikowane).
4 Konkurs trwa do 28 lutego 2009
5. Osoby wysyłające zdjęcie wyrażają zgodę na nieodpłatną publikację zdjęcia na stronach portalu www.miastodzieci.pl 

INFORMACJA O NAGRODACH:

WYDAWNICTWO KLUCZE:
O koziołku, który chciał latać
"O Koziołku, który chciał latać" to książka otwierająca cykl dla dzieci, którego bohaterami będą rezolutne zwierzęta. Koziłek Feliks, w swoim niczym niezmąconym życiu, ma jedno marzenie. Pragnie wzbić się w powietrze. Pomagają mu w tym niezawodni przyjaciele. Czy Feliksowi uda się spełnić marzenie? Czy koziołki potrafią latać? Autorka Ewa Marcinkowska-Schmidt oraz ilustratorka Anita Graboś zaprszają do wspólenj zabawy z książką dzieci i rodziców.
W skalnym królestwie
Pewnego letniego poranka Helenka i jej młodszy braciszek Marcinek wyruszają wraz z rodzicami na górską wycieczkę. Podczas zabawy dzieci przypadkiem odkrywajà tajemniczy otwór w skale. Grota okazuje się sekretnym przejściem do zapomnianej Krainy Wyobraźni. Gdy dzieci lądują na miękkim, szmaragdowym dywanie trawy w nieznanym miejscu, rozpoczyna się ich fascynująca wyprawa.

WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA 
Ku pamięci
Doskonały prezent dla wszystkich, którzy lubią kolekcjonować wspomnienia. Na kartach książki znajdują się gotowe wpisy zebrane i zilustrowane przez Bohdana Butenkę. Są to znane wszystkim wierszyki do pamiętników, pod którymi wystarczy się podpisać. Zabawne teksty, dowcipne ilustracje – to wszystko składa się na niepowtarzalny tomik, który ucieszy każdego.

WYDAWNICTWO EDGARD
Angielski dla dzieci – piosenki

Angielski dla dzieci – Piosenki do słuchania, śpiewania i wspólnej nauki. Piosenki są wyjątkowym pakietem (książka + płyta CD), który uczy dzieci języka angielskiego przez śpiew i zabawę. 14 melodyjnych, łatwo wpadających w ucho piosenek w wykonaniu 7-letniej Brytyjki nie tylko zapoznaje z nowym słownictwem, lecz także doskonali rozumienie ze słuchu oraz prawidłową wymowę. Różnorodna aranżacja (folk, rap, blues, country, soul) sprawia, że nagrania są rytmiczne, a muzyka odzwierciedla treść każdej piosenki. Kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętanie tekstów.
Angielski dla dzieci – Piosenki śpiewajmy dalej
Piosenki Śpiewajmy dalej to najnowszy pakiet (książka + płyta CD) wydawnictwa Edgard. Uczy dzieci języka angielskiego przez śpiew i zabawę. 14 melodyjnych, łatwo wpadających w ucho piosenek w wykonaniu 8-letniej Brytyjki i jej taty, nie tylko zapoznaje z nowym słownictwem, lecz także doskonali rozumienie ze słuchu oraz prawidłową wymowę. Różnorodna aranżacja (folk, jazz, reggae, latino) sprawia, że nagrania są rytmiczne, a muzyka odzwierciedla treść każdej piosenki. Kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętanie tekstów.
Angielski dla dzieci Kopciuszek – Cinderella
Bogato ilustrowana bajka do czytania i słuchania po angielsku Książka + Płyta + Gry, łamigłówki i ćwiczenia językowe.
Słówka same wchodzą do głowy!
W serii "Angielski dla dzieci" wydawnictwa Edgard do książki zawsze dołączona jest płyta – dzięki temu dzieci uczą się języka nie tylko chętniej, ale też szybciej. W ostatnim dniu kwietnia pojawił się na rynku najnowszy tytuł w tej serii – "Słownik ilustrowany" – tym razem dla dzieci w wieku 7-10 lat. Uczy czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz wymowy 400 najważniejszych słów i zwrotów angielskich.

WYDAWNICTWO JEDNOŚĆ 
Elektryczność
Ta książka powstała z myślą o dzieciach od 6 lat, które chcą się szczegółowo dowiedzieć, jak zbudowane jest ciało człowiek i jak ono działa. Mały czytelnik dowie się z niej m.in. o tym, jak bardzo ludzkie ciało jest skomplikowane oraz, że jest mądrzejsze od najlepszych maszyn, jakie kiedykolwiek skonstruował człowiek.
Komunikacja
Mały czytelnik dowie się z niej m.in. o tym, jak bardzo ludzkie ciało jest skomplikowane oraz, że jest "mądrzejsze" od najlepszych maszyn, jakie kiedykolwiek skonstruował człowiek. Kolejne rozdziały opowiadają o tym, jak wygląda i działa układ kostny, serce, mięśnie, słuch i wzrok czy płuca.  
Pogoda 
Kolejna książka z serii „Świat nauki” . "Świat nauki" jest serią przeznaczoną dla najmłodszych Czytelników. Tematyka każdej książki wiąże się z wybraną dziedziną nauki, techniką, kulturą itp., a więc zawiera treści ciekawe, choć trudne do przekazania młodemu Czytelnikowi.
Woda
Dlaczego warto przeczytać tę książkę: – znakomita lektura dla każdego dziecka – niezwykle ciekawe opracowanie, napisane prostym i zrozumiałym dla dziecka językiem, które w interesujący i przystępny sposób prezentuje treści ciekawe, choć trudne – bogactwo kolorowych ilustracji i zdjęć, które doskonale uzupełniają treść i zachęcają dziecko do lektury
200 bajeczek
Bajki wcale nie muszą być długie, żeby przemówiły do wyobraźni dzieci. Przeciwnie – im krótsza historia, tym bardziej treściwa i lepiej przemawiająca do wyobraźni małego odbiorcy. I takie właśnie są opowieści zgromadzone w tomie 200 bajeczek. Te liczące sobie po trzy-cztery strony opowieści dotyczą przeróżnych sytuacji, z którymi dzieci stykają się codziennie. Dzięki podobnym do nich bohaterom mali odbiorcy bez trudu odnajdą się w prezentowanych opowieściach.
Dlaczego galaretka się trzęsie?
Dlaczego galaretka się trzęsie? Odpowiedzi na nietypowe pytania dzieci. Dzieci są mistrzami w zadawaniu nietypowych pytań: "Dlaczego nie mogę się sam łaskotać? – Czy tylko tata umie chrapać? – Jak na głowie robią się guzy…". O jak dobrze je znamy i doskonale wiemy, że jest ich dużo, dużo więcej… Dorośli czasami tracą już cierpliwość… No i cóż, przyznajmy to szczerze – nie zawsze znają na te pytania odpowiedzi…

Nagrody wciąż napływają niebawem kolejne informacje! 

Zapraszamy do UDZIAŁU W KONKURSIE 

 

 

 

 

 

238 ocen
5.00
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : luty 2009

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent