Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Rankingomania. Rodzice rodzicom

Najlepsze miejsca na wakacje z dziećmi
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑


Zdajemy sobie sprawę, że co rodzina, to inne potrzeby.

Wiele oczekiwań jest jednak podobnych. Dlatego też zapraszamy do wspólnego stworzenia rankingu na najlepsze noclegi dla rodzin z dziećmi.. Nie ma lepszej rekomendacji dla rodzica niż opinia innego rodzica o danym miejscu. Zgłaszajcie swoje typy!

Zobaczcie: Najlepsze noclegi dla rodzin z dziećmi nad morzem polecane przez mamy – nasz pierwszy rodzinny ranking sprawdzony przez rodziców i dzieci!

A oto najlepsze noclegi dla rodzin z dziećmiw  górach polecane przez Rodziców z Miasta Dzieci.

A skoro przyjazne rodzinom miejsca nad morzem już znamy, czas na noclegi w górach!

Zapraszamy do tworzenia bardzo subiektywnego, rodzinnego rankingu na najlepszą bazę noclegową. Pensjonaty, domki, kwatery, hotele….Wybieramy miejsca , w których nocleg nie uderzy nas bardzo po kieszeni. Nie chodzi o wielkie luksusy, ale powinno być czysto i schludnie. Opisujcie bazy noclegowe, w których już byliście, przetestowaliście i uśmiechacie się na to wspomnienie. Koniecznie uzasadnijcie, dlaczego warto jechać właśnie tam! Na jakie aspekty zwracaliście uwagę, co było atutem tego konkretnego ośrodka, co zrobiło na Was dobre wrażenie, co było na duży plus, co okazało się praktyczne i użyteczne.
Dzięki Wam inni rodzice dowiedzą się o przyjaznych rodzinom miejscach i może dzięki temu – takich miejsc będzie powstawało coraz więcej. Niech te sprawdzone i otwarte na dzieci ośrodki wyznaczają poziom, do którego inni będą chcieli dążyć:)

 

Upominki dla Rodziców!


Zabawa odbywa się na naszym profilu FB – to tam w komentarzach pod postem będziemy czekać na Wasze typy i krótkie uzasadnienia szczególnie pod kątem pobytu rodzinnego.
Pamiętajcie, robimy ranking miejsc, o których mamy dobrą opinię, a nie takich, które nie spełniły naszych oczekiwań. Oczywiście nie chodzi o lukrowanie, jeśli był jakiś minus w polecanym przez Was miejscu – piszcie o nim śmiało! Autorów najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy upominkami, a potem stworzymy nasz wspólny i całkiem subiektywny ranking rodzinnej bazy noclegowej w górach!

 

 

608 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent