Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Podsłuch telefonu – jak działa i czy warto z niego skorzystać?

Podsłuch telefonu - jak działa i czy warto z niego skorzystać?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Podsłuch telefonu może wzbudzać pewne kontrowersje, jednak jest to często jedyny sposób, aby przekonać się o wierności partnera, o lojalności wspólnika czy pracownika lub aby pełnić odpowiednią kontrolę rodzicielską. Głównym celem podsłuchu jest po prostu dyskretne śledzenie użytkownika, na którego urządzeniu został zainstalowany. 

  1. Podsłuch w telefonie – czy i kiedy warto się na niego zdecydować
  2. Jak działa aplikacja szpiegowska?
  3. Podsłuch GSM – jak działa?

1. Podsłuch w telefonie – czy i kiedy warto się na niego zdecydować?

Podsłuch telefonu nie zawsze kojarzy się dobrze, ale często to właściwe rozwiązanie w wielu sytuacjach. Aplikacja szpiegowska nie służy do pozyskiwania i udostępniania informacji, mających na celu zaszkodzenie osobie podsłuchiwanej. Jest to raczej działanie w obronie dóbr takiej osoby, np. dziecka lub w obronie własnego dobra, szczególnie jeśli podejrzewa się wspólnika czy pracownika o nieetyczne i nielojalne zachowania lub partnera o niewierność i kłamstwa. W takich sytuacjach można założyć podsłuch na telefonie komórkowym i rozwiać lub potwierdzić wątpliwości.

Kontrola rodzicielska to jeden z powodów dla których aplikacja szpiegująca jest instalowana, w tym przypadku na telefonie dziecka. Dzięki podsłuchiwaniu rozmów telefonicznych temu można nadzorować z kim rozmawia dziecko oraz uchronić przed potencjalnym zagrożeniem. Założenie podsłuchu u dziecka ma więc ochronę pociechy, a nie ingerowanie w jej prywatność.

Niektóre osoby zastanawiają się nad wiernością partnera, często mając swoje podejrzenia, lecz nie posiadają odpowiednich dowodów na kłamstwa drugiej osoby, Zatem jak wykryć zdradę? Tutaj również pomocne może okazać się podsłuchiwanie rozmów, dzięki którym zostaną rozwiane wszelki wątpliwości.

2. Jak działa aplikacja szpiegowska?

Przede wszystkim aplikacja szpiegowska, np. aplikacja SpyONE musi być zainstalowana na telefonie osoby podsłuchiwanej. Takie aplikacje współgrają z systemem android i innymi.

Aplikację z podsłuchem telefonu można przesłać również w formie SMS-a z linkiem, który ją automatycznie pobierze i uruchomi. Tutaj jednak istnieje ryzyko, że użytkownik telefonu nie kliknie w wysłany link.

Aplikacje do szpiegowania umożliwiają często nie tylko podsłuchiwanie rozmów telefonicznych, ale również monitorowanie SMS-ów, a nawet śledzenie lokalizacji telefonu. Dodatkowo aplikacje te są

praktycznie niewykrywalne, dzięki czemu nie wzbudzają podejrzeń osoby szpiegowanej.

Więcej informacji pod adresem: https://podsluchy24.pl/product/spyone-all-in-one-podsluch-telefonu/

3. Podsłuch GSM – jak działa?

Poza aplikacjami szpiegującymi istnieje również podsłuch GSM – bezprzewodowe urządzenie, do którego wkłada się kartę SIM dowolnego operatora. Aby podsłuchać rozmowę wystarczy zadzwonić pod numer zainstalowanej karty, która automatycznie uaktywnia podsłuch otoczenia, w którym zostało umieszczone urządzenie.

Materiał zewnętrzny

527 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent