Poznaj 2 pomysły na praktyczny prezent dla malucha! — Kocyki dziecięce i poduszki przytulanki

Poznaj 2 pomysły na praktyczny prezent dla malucha! — Kocyki dziecięce i poduszki przytulanki

Wybór prezentu dla dziecka zwykle stanowi trudne zadanie. Najczęściej pierwsze co przychodzi na myśl to zabawki. Jednak jeśli dziecko ma już ich całkiem sporo, może warto to przemyśleć i wybrać prezent bardziej praktyczny? Przykładem mogą być niezwykle miękkie kocyki dziecięce oraz hipoalergiczne poduszki przytulanki. Są to propozycje na prezent bardziej praktyczne niż większość zabawek, a są równie ładne i atrakcyjne dla najmłodszych. Więcej na ten temat w artykule!

Koce dla dzieci

Obecnie na rynku możemy znaleźć tekstylia dla dzieci, które nie tylko mają pełnić swoją funkcję, ale także być ciekawe i atrakcyjne wizualnie dla dzieci. Kocyki dziecięce to jedna z takich propozycji. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla małych dzieci jak i nieco większych. Rodzice niemowląt z pewnością ucieszą się na prezent w postaci kocyka, bo jak wiadomo — kocyki w opiece nad dziećmi przydają się bardzo często. Można nimi owinąć dziecko po kąpieli, trzymać dodatkowy, przyjemny kocyk w łóżeczku malucha. Warto mieć osobne kocyki do każdej aktywności, na spacer do wózka, zabawy na świeżym powietrzu, czy zabaw w domu. Kocyk dziecięcy to pomysł na prezent, który z pewnością znajdzie aprobatę rodziców. Nieco starsze, kilkuletnie dzieci możliwe, że same docenią urok miękkich i kolorowych kocyków, które urozmaicą ich zabawy i harce. W ofercie znajdziemy kocyki w ulubione postaci z bajek, zwierzątka i pobudzające wyobraźnię wzory. Kocyk dziecięcy będzie o wiele bardziej przyjazny dla rozwoju dziecka niż duży i ciężki, (a przez to mniej funkcjonalny) koc dla dorosłych.

Poduszki przytulanki

Podobnie rzecz ma się z przytulankami. Coraz częściej rodzice starają się wybierać zabawki i przytulanki wykonane z bezpiecznych dla zdrowia dzieci materiałów. Szerzący się w społeczeństwie eko trend i dbałość o środowisko naturalne podsuwa nowoczesne rozwiązania 2w1, czego przykładem mogą być poduszki przytulanki. Są to poduszki, które służyć mogą jako zabawki do przytulania oraz jako poduszki pod głowę. Świetnie sprawdzą się jako ozdoba łóżeczka czy wózka, która sprawi ze dziecko będzie czuło się bezpieczniej w przytulnym środowisku. Poduszki przytulanki wypełnione puchem silikonowym są hipoalergiczne, puszyste i sprężyste. Wyjątkowe i niestandardowe kształty poduszek przytulanek spodobają się każdemu dziecku. Niezwykły design, bogata kolorystyka i mnogość motywów zadowoli każdego poszukiwacza wyjątkowego upominku dla malucha.

Z jakiej okazji wręczyć prezent małemu dziecku?

Okazji do obdarowania malucha prezentami jest bez liku. Począwszy od okazji, która dopiero zapowiada przyjście dziecka na świat – np. coraz popularniejsze „baby shower” jak i późniejsze okazje, takie jak narodziny, roczek, chrzciny, czy dzień dziecka i inne okazje. Wreszcie – prezenty bez okazji wręczamy dzieciom równie chętnie, ponieważ chcemy dla nich jak najlepiej. Praktyczny prezent z pewnością może okazać się pomysłem wartym rozwagi, gdyż może przydać się każdego dnia, w odróżnieniu od niektórych typów zabawek.

 

Materiał promocyjny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie