Weleda
Weleda Baby

Pomysły na jesienne zabawy

Jesienne zabawy z dziećmi
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami jesiennych zabaw.

Jesień to również czas zbiorów – owoców i warzyw jest pod dostatkiem. Proponujemy zatem kilka łatwych  przepisów na zdrowe smakołyki prosto z sadu i ogrodu.

Jeśli macie pomysły na inne jesienne zabawy albo pyszności – róbcie, opisujcie, fotografujcie i … przysyłajcie! Najlepsze opublikujemy wraz z imieniem i nazwiskiem autora i nagrodzimy książkami, które umilą długie, jesienne wieczory.

konkurs@miastodzieci.pl 

Małych artystów malarzy zapraszamy do kolorowania jesiennych pejzaży, warzyw i owoców!

UWAGA! Kilkanaście strrrasznych potworności:) już mamy, ale jeżeli chcecie podzielić się swoimi pomysłami na inne halloweenowe zabawy – zapraszamy do współpracy! Autorzy opublikowanych zabaw również otrzymają nagrody! Wystarczy przysłać na adres konkurs@miastodzieci.pl tekst opisujący realizację pomysłu „krok po kroku” oraz zdjęcia obrazujące pracę (nie większe niż 1 MB).

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Na przeciwników Halloween także czekają upominki! Wystarczy, że przyślecie do nas pomysł nastrojowej zabawy związanej z Zaduszkami…

Z Miastem Dzieci jesień nie może być nudna!:)

642 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent