Pomysły na jesienne zabawy

Jesienne zabawy z dziećmi

Jesień zawitała do nas kilka dni temu i hojnie obdarza nas swoimi darami. Z drzew spadają pierwsze kolorowe liście, kasztany i żołędzie, a do małych (i dorosłych) Łakomczuchów uśmiechają się dojrzałe śliwki, gruszki i jabłka. Wykorzystajmy te wspaniałości tworząc wesołe dekoracje, albo pyszne desery!

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami jesiennych zabaw.

Jesień to również czas zbiorów – owoców i warzyw jest pod dostatkiem. Proponujemy zatem kilka łatwych  przepisów na zdrowe smakołyki prosto z sadu i ogrodu.

Jeśli macie pomysły na inne jesienne zabawy albo pyszności – róbcie, opisujcie, fotografujcie i … przysyłajcie! Najlepsze opublikujemy wraz z imieniem i nazwiskiem autora i nagrodzimy książkami, które umilą długie, jesienne wieczory.

konkurs@miastodzieci.pl 

Małych artystów malarzy zapraszamy do kolorowania jesiennych pejzaży, warzyw i owoców!

UWAGA! Kilkanaście strrrasznych potworności:) już mamy, ale jeżeli chcecie podzielić się swoimi pomysłami na inne halloweenowe zabawy – zapraszamy do współpracy! Autorzy opublikowanych zabaw również otrzymają nagrody! Wystarczy przysłać na adres konkurs@miastodzieci.pl tekst opisujący realizację pomysłu „krok po kroku” oraz zdjęcia obrazujące pracę (nie większe niż 1 MB).

Na przeciwników Halloween także czekają upominki! Wystarczy, że przyślecie do nas pomysł nastrojowej zabawy związanej z Zaduszkami…

Z Miastem Dzieci jesień nie może być nudna!:)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:halloweenjesień