Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

50 oryginalnych kolorowanek na Halloween

Halloween kolorowanki dla dzieci, darmowe malowanki online na halloween
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Halloween na kolorowo? To doskonały pomysł! Szczególnie, że nasze kolorowanki na Halloween są bezpłatne i pełne magicznych niesamowitości. Wystarczy wydrukować, zobaczcie!

A co jest symbolem Halloween? Oczywiście dynia! Ale nie tylko – to wieczór pełen magii i czarów, tajemniczych postaci i dziwnych zdarzeń…

Duchy! Oczywiście, że i one doskonale odnajdą się w klimatach tego magicznego wieczoru. Z tym, że w Mieście Dzieci mamy same przyjazne i wesołe duszki.

 

Przedstawiamy kilka najłagodniejszych stworów ze stu zaprezentowanych w drugiej części Bestiariusza słowiańskiego.

To książka dla tych, którzy się nie boją, lubią piękne rysunki i interesują się stworami fantastycznymi. Autorzy – Paweł Zych i Witold Vargas – starają się przywrócić zapomniane już słowiańskie opowieści niesamowite. Chcą by dzieci i dorośli wiedzieli, że oprócz postaci z władcy pierścieni, Harego Pottera i Manghi, jest pełno wspaniałych i dziwacznych istot na naszym własnym podwórku. Zapraszamy do czytania.

Książkę za autografem i rysunkiem odręcznym można zamówić przez Internet TUTAJ.

 

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Halloween to wszelkie potworności i czarne charaktery. Niektóre naprawdę przerażające, inne jakby… mniej! Po wydrukowaniu i pokolorowaniu na pewno wszystkie zyskają przyjaźniejsze oblicze.

Zapraszamy do kolorowej zabawy!

 

578 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent