50 oryginalnych kolorowanek na Halloween

Darmowe kolorowanki Halloween

Halloween na kolorowo? To doskonały pomysł! Szczególnie, że nasze kolorowanki na Halloween są bezpłatne i pełne magicznych niesamowitości. Wystarczy wydrukować, zobaczcie!

Przedstawiamy kilka najłagodniejszych stworów ze stu zaprezentowanych w drugiej części Bestiariusza słowiańskiego.

To książka dla tych, którzy się nie boją, lubią piękne rysunki i interesują się stworami fantastycznymi. Autorzy – Paweł Zych i Witold Vargas – starają się przywrócić zapomniane już słowiańskie opowieści niesamowite. Chcą by dzieci i dorośli wiedzieli, że oprócz postaci z władcy pierścieni, Harego Pottera i Manghi, jest pełno wspaniałych i dziwacznych istot na naszym własnym podwórku. Zapraszamy do czytania.

Książkę za autografem i rysunkiem odręcznym można zamówić przez Internet TUTAJ.

A co jest symbolem Halloween? Oczywiście dynia! Ale nie tylko – to wieczór pełen magii i czarów, tajemniczych postaci i dziwnych zdarzeń…

 

Duchy! Oczywiście, że i one doskonale odnajdą się w klimatach tego magicznego wieczoru. Z tym, że w Mieście Dzieci mamy same przyjazne i wesołe duszki.

 

Halloween to wszelkie potworności i czarne charaktery. Niektóre naprawdę przerażające, inne jakby… mniej! Po wydrukowaniu i pokolorowaniu na pewno wszystkie zyskają przyjaźniejsze oblicze.

Zapraszamy do kolorowej zabawy!

 

Anna Perlińska-Supeł

Anna Perlińska-Supeł

Redaktor Naczelna MiastoDzieci.pl. Mama Adasia. Miłośniczka mocnego brzmienia, koncertów rockowych (które chętnie recenzuje na blogu) i ciszy leśnego popołudnia. Pedagog z wykształcenia. Praca z dziećmi to jej pasja.

ZOBACZ TAKŻE:halloween

Zobacz także