Halloween – Dynie z Chatki Puchatka w Kwidzynie

Halloween-Dynie-z-Chatki-Puchatka-w-Kwidzynie

Praca nadesłana na konkurs organizowany przez portal MiastoDzieci.pl z okazji Halloween 2008. Zdjęcia fantastycznych dyń oraz „strasznych” i uśmiechniętych dzieci, z przedszkola w Kwidzynie, przysłała do nas Pani Anna Pułka. Gratulujemy pomysłu i zaangażowanych rodziców. Dynie fantastyczne!

Witam!

Jestem nauczycielką przedszkola " Chatka Puchatka" w Kwidzynie. Od kilku już lat organizujemy Halloween w naszym przedszkolu.

Od lat trzech jestem współorganizatorką przedszkolnej uroczystości. w tym roku moja grupa dzieci sześcioletnich wykonała występ z okazji Halloween, w którym było dużo tańca, śpiewu i światła. W sali wspólnie z zaproszonymi z innego przedszkola dziećmi bawiliśmy się w zabawy związane z Halloween i śpiewaliśmy piosenki w języku angielskim.

W tym roku przebojem był utwór " Trick or Treat". Co roku organizujemy też konkurs na najbardziej pomysłowy lampion z dyni lub innego tworzywa z okazji Halloween. W załączniku przedstawiam kilka z dyń oraz zdjęcia z imprezy. Pragnę zaznaczyć, że w tym roku udział w konkursie wzięło ponad 100 dyń.

Anna Pułka

Zapraszam do galerii zdjęć roztańczonych dzieci i fantastycznych dyni KLIKNIJ TUTAJ

 

Więcej prac w dziale artykułów KONKURSY LITERACKIE

Zapraszamy do KONKURSU Z OKAZJI HALLOWEEN

Anna Pułka zostaje nagrodzona ksiażkami  "Wampierk się opala" Wydawnictwa W.A.B. oraz "Bajki chińskie" WALERJI TOMASZEWICZOWEJ

GRATULUJEMY!

Polecamy również  Halloween – Czego boją się dzieci… oraz Halloween dla dzieci. Zabawy, przepisy dla dzieci

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:halloween
Halloween – Dynie z Chatki Puchatka w Kwidzynie