Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Halloween Asi i Natalii

Halloween-Asi-i-Natalii
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Witam!
Nazywam się Asia. Chciałabym opisać na konkurs pewną przygodę, która mi się przydarzyła rok temu właśnie w Halloween. Razem z moją przyjaciółką Natalią postanowiłyśmy pójść do znajomych i sąsiadów, by ich trochę postraszyć. Wkradłyśmy się do szafy mamy i wyszukiwałyśmy rzeczy, które wydawały się przerażające: podarte sukienki, swetry, pobrudzone prześcieradła.

Później pomalowałyśmy nasze twarze i ubrania różnymi kosmetykami i ketchupem. Wyglądałyśmy, jak prawdziwe straszydła. Wyszłyśmy tak na ulicę. pierwszy przechodzień uciekł przed nami ze strachu. Od sąsiadów dostałyśmy sporo cukierków i innych słodyczy. Później miałyśmy przejść pewien odcinek chodnika koło parku, gdzie nie świaciła lampa. Była tam strasznie ciemno. Nagle usłyszałyśmy dziwny dźwięk. Póżniej jakiś krzyk. Spojrzałyśmy na siebie. Był to krzyk jakiegoś ptaka. Natalia powiedziała, że pewnie jakiś wampir wyszedł z grobu. Kilka ulic dalej był cmentarz. Serce zaczęło nam bardzo szybko bić. Zaczęłyśmy drżeć.

Rzuciłyśmy się do ucieczki przez park. Zaczęłyśmy krzyczeć. Kilku ludzi, którzy siedzieli na ławeczce, wstało i uciekło przed nami. W końcu nie wiedziałyśmy, gdzie jesteśmy. Obejrzałyśmy sie za siebie. Między drzewami było coś białego. pomyślałyśmy, że to duch. Zaczęłyśmy płakać i krzyczeć, by ktoś nas uratował. Usłyszał nas mój wujek i zaprowadził do domu. Teraz ta przygoda wydaje się śmieszna, ale wtedy potwornie się bałyśmy. W tym roku pójdziemy na Halloween z kimś dorosłym.

Strasznie Was pozdrawiam. Na jednym zdjęciu jestem ja i Natalia, a na drugim nasza dynia.

Asia z Wyszkowa

Więcej prac w dziale artykułów KONKURSY LITERACKIE

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Zapraszamy do KONKURSU Z OKAZJI HALLOWEEN

Asia zostaje nagrodzona ksiażką "Wampierk się opala" Wydawnictwa W.A.B.   dla Natalii przeznaczamy ksiażkę "Bajki chińskie" WALERJI TOMASZEWICZOWEJ

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent