Weleda
Weleda Baby

Halloween 2009 – zabawa dla wszystkich!

Halloween-2009-zabawa-dla-wszystkich
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

To także jedno z nielicznych świąt, kiedy mamy nie spędzają całego dnia w kuchni, a tatusiowie nie są zmęczeni przedświątecznymi porządkami. Można się razem pobawić, poznać lepiej swoje dziecko – jego lęki i twórcze pomysły. Zapraszamy całe rodziny na wielkie weekendowe tańce przebierańce!

Jeśli brakuje nam pomysłów na zabawę w domowych pieleszach, wyjdźmy z domu! W Warszawie halloweenowe szaleństwo trwa na całego!
Już w piątek CMC – Centrum Małego Człowieka będzie można pobawić się z czarownicami, polatać na miotle i poszukać czarnego pechowego kota.
W Skakance dzieci wywołają dobre duszki i zrobią balonowe potwory, a Przedszkole Świetliki zaprasza do prawdziwej Krainy Duchów.
Sobota upłynie na tworzeniu rzeźb z dyni w Amo, robieniu witraży na okno i stroju duszka w Sensorku, na balach w Baby Gum oraz Kawiarni Mesita i na poznawaniu halloweenowych zwyczajów różnych kultur w Traffic Club.

W sposób nieco… nietypowy zapowiada się zabawa Halloween w Lublinie. Zorganizowano tam upiorną zabawę na lodowisku.

Na Śląsku strrrrasznie będzie nawet w bibliotekach! Filie bibliotek w Sosnowcu i Katowicach zapraszają do zabawy wraz z duchami, zjawami i nietoperzami.

Trójmiejskie biblioteki także nie będą próżnować! Najmłodsi mieszkańcy Gdańska mogą uczestniczyć w bibliotecznej zabawie „Halloween z przymrużeniem oka” oraz przerażającym poniedziałku w Królestwie Fantazji.

W Poznaniu pomarańczowo zapowiada się upiorny bal w Klubie Malucha Gzuby, w Ciuciubabce i impreza w Kolorowej Zagrodzie.

Centrum Expert Kids w Szczecinie zaprasza do tajemniczego świata duszków, dobrych czarodziejów i czarownic, a w Centrum Awangarda w Olsztynie czeka na wszystkich małych śmiałków moc duszkowych atrakcji.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

A co w ŁodziCentrum Pingwinek organizuje dla maluszków szalony wieczór Halloween w rytm piosenek włoskich, hiszpańskich oraz francuskich, a w Experymentarium będzie można spotkać prawdziwe potwory i wampiry.

Tym, którzy będą się bali wyjść z domu proponujemy udział w halloweenowych konkursach!
Do wygrania gry planszowe "Scooby-Doo. Polowanie na Upiory" oraz horror(ek) „Widma z ulicy Wydmowej”.

Upiornej zabawy i pomyślnych lotów (nie tylko na miotle)!

236 ocen
4.97
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Anna Perlińska-Supeł

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent