Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek

Data wydarzenia: piątek 17.01.2014

Wszystkich miłośników sztuki ludowej gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w czternastej już edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK.

 

Jak co roku zapraszamy wszystkie przedszkola, szkoły i domy kultury, a także inne placówki wychowania pozaszkolnego z Małopolski i okolic do tego, by na jednej scenie zaprezentować najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Jest to jedyna tego rodzaju okazja, podczas której znane na co dzień utwory bożonarodzeniowe zobaczyć będzie można w zupełnie innej odsłonie.

Tegoroczny Konkurs odbędzie się 11 stycznia 2014 r.

Koncert Laureatów 17 stycznia o godz. 16.00. 

Zapisz się na newsletter !


ZOBACZ TAKŻE:patronat

MLZPiT Krakowiak

MLZPiT "Krakowiak" zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 4 do 21 lat na zajęcia. Chętnym proponujemy naukę w zakresie śpiewu i tańca ludowego, stylizowanego folkloru, jak również tańców regionalnych oraz tańców narodowych w formie …

Więcej

Adres:

30-611 Kraków,
ul. Bujaka 15


Kontakt:

12 654-42-68, 654-82-52
zpit_krakowiak@interia.pl
http://www.krakowiak.edu.pl

niedziela
09.04
2017
Wydarzenia |

Kapele Serc 2017

Kapele Serc to ogólnopolska akcja charytatywna zapoczątkowana w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF.  Wydarzenie ma formę koncertu, z którego dochód przekazywany jest na rzecz osób znajdujących się w szczególnej potrzebie. Z roku na rok w akcję angażuje się coraz więcej miast Polski. W 2010 z inicjatywy MLZPiT „Krakowiak” w wydarzenie włączył się także Kraków, […]

Więcej
piątek
20.01
2017
Wydarzenia |

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek

Po raz szesnasty Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” organizuje Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jest to wydarzenie, które od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W okresie bożonarodzeniowym do Krakowa zjeżdżają zespoły, soliści, chóry i grupy kolędnicze z całej Małopolski a także okolic. Podczas Konkursu na scenie można usłyszeć oryginalne wykonania kolęd jak […]

Więcej
sobota
18.06
2016
Wydarzenia |

Ludowe Echa Kurdwanowa

Wydarzenie jest adresowane do mieszkańców Dzielnicy XI i okolic, władz Miasta Krakowa, środowiska samorządowego, regionalnych twórców a także amatorskich zespołów folklorystycznych z Małopolski i okolic, jak również miłośników folkloru.

Więcej
wt-wt
26.05-16.06
2015
Wydarzenia |

Trwa nabór do MLZPiT Krakowiak

MLZPiT „Krakowiak” to placówka edukacyjna, która istnieje od 1985 roku. “Krakowiak” jest Zespołem folklorystycznym jednym z największych tego rodzaju w Polsce. Cieszy się dużym uznaniem w środowisku artystycznym jak i wśród lokalnej społeczności. Na zajęcia zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 4 do 21.

Więcej
niedziela
19.04
2015
Wydarzenia |

Kapele Serc 2015

Kapele Serc to ogólnopolska akcja charytatywna zapoczątkowana w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF (Międzynarodowa Rada Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej). Wydarzenie ma formę koncertu, z którego dochód przekazywany jest na rzecz osób znajdujących się w szczególnej potrzebie.

Więcej
piątek
17.04
2015
Wydarzenia |

VIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Folklorystycznych Smok 2015

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNY „SMOK” to wydarzenie, którego organizatorem jest Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca “Krakowiak”. Zaprasza on wszystkie amatorskie dziecięce i młodzieżowe regionalne zespoły folklorystyczne z Małopolski a także okolic.

Więcej
pt-pt
14.11-12.12
2014
Wydarzenia |

Konkurs Rodzinna Szopka Krakowska

Zespół “Krakowiak” mieszczący się na Kurdwanowie ogłasza Konkurs Rodzinna Szopka Krakowska. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich rodzin z Dzielnicy XI Miasta Krakowa i okolic.

Więcej
niedziela
11.01
2015
Wydarzenia |

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek

Po raz piętnasty MLZPiT “Krakowiak” organizuje Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jest to wydarzenie, które od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W okresie bożonarodzeniowym do Krakowa zjeżdżają zespoły, soliści, chóry i grupy kolędnicze z całej Małopolski i okolic.

Więcej
śr-wt
25.06-15.07
2014
Wydarzenia |

Rusza nabór do MLZPiT KRAKOWIAK

MLZPiT ”Krakowiak” to placówka edukacyjna, która istnieje od 1985 roku. Jest on zespołem folklorystycznym jednym z największych tego rodzaju w Polsce. Cieszy się dużym uznaniem w środowisku lokalnym i artystycznym.

Więcej
wt-pt
22.04-16.05
2014
Wydarzenia |

Mamo, Tato, ja śpiewam dla Ciebie

Zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły z Województwa Małopolskiego na XIII Wojewódzki Konkurs Piosenki “Mamo, Tato, ja śpiewam dla Ciebie”.

Więcej
śr-śr
12.03-30.04
2014
Wydarzenia |

VII Wojewódzki Przegląd Zespołów Folklorystycznych SMOK 2014

MLZPiT “Krakowiak” zaprasza wszystkie amatorskie dziecięce i młodzieżowe regionalne zespoły folklorystyczne z całej Małopolski, a także okolic do wzięcia udziału w VII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Folklorystycznych “SMOK 2014”.

Więcej