Bajki Pod Globusem – Lekcja angielskiego z Kubusiem Puchatkiem

ul. Długa 1, Kraków
📅 sobota 20.05.2017
Bajki Pod Globusem - Lekcja angielskiego z Kubusiem Puchatkiem
Wracamy do Stumilowego Lasu, gdzie czekają na nas Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouszek i Krzyś. „Nowe Przygody Kubusia Puchatka” to duża dawka zabawnych przygód miodolubnego misia.

Przy okazji premiery książki zapraszamy na lekcję języka angielskiego z lektorami ze szkoły językowej British Councill. Tematem spotkania będzie: Teddy Bear picnic.

– czas trwania: 45 minut dla grupy wiekowej 4-6 lat; 15 minut przerwy; jedna godzina zegarowa dla grupy wiekowej 7-8 lat

– max. liczba dzieci w grupie – 16

Wstęp wolny!

Prosimy o wcześniejsze rezerwacje mailowe: pr@liberglob.pl

Bajki Pod Globusem
Lekcja angielskiego z Kubusiem Puchatkiem
Sobota,  20 maja 2017r. Godz. 12.00 i 13.00
Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1

„Nowe przygody Kubusia Puchatka”

Przenieś się do Stumilowego Lasu i znów spotkaj ulubionych bohaterów z dzieciństwa: Kubusia Puchatka, Krzysia, Prosiaczka, Tygryska, Kłapoucha i resztę przyjaciół. Te ciepłe, zabawne historie to ponadczasowe lekcje przyjaźni, pokazujące siłę dziecięcej wyobraźni. Nieważne, czy masz 5 czy 55 lat. Nowe przygody Kubusia Puchatka to obowiązkowa lektura rozchmurzająca w każdym wieku.

Czy i jak motywować dzieci

Oficjalna kontynuacja klasycznych opowiadań A.A. Milne’a w wykonaniu najlepszych współczesnych pisarzy dla dzieci z nowymi pięknymi ilustracjami w stylu E.H. Sheparda i w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Krakowskie księgarnie na medal” realizowanego przez Fundację Miasto Literatury . Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!