Warsztaty rodzinne w Mocak-u. Autoportret wielowymiarowy

Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK mapa

sobota 26.08.2023

14

Autoportret wielowymiarowy

W sobotę, 26 sierpnia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty rodzinne na wystawie Jakuba Juliana Ziółkowskiego Jesteście moi. Zapraszamy uczestników w wieku od pięciu do 100 lat.

Warsztaty będą okazją do przyjrzenia się bogatej w motywy, symbole i techniki twórczości Jakuba Juliana Ziółkowskiego. Podczas spotkania stworzymy gliniane figurki przedstawiające nasz wewnętrzny autoportret w odniesieniu do ceramiki i autotematycznych prac artysty. Stworzone prace będzie można zabrać ze sobą do domu. Zapraszamy dorosłych z dziećmi na wspólną sobotę pełną kreatywnej zabawy inspirowaną wystawą Ziółkowskiego Jesteście moi w MOCAK-u.

Opłata za udział wynosi 14 zł od uczestnika. Bilet uprawnia do zwiedzania Muzeum w dniu wydarzenia. Muzeum zapewnia materiały. Szacowany czas warsztatów to 100 minut.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl – w e-mailu należy podać liczbę zainteresowanych.

Prowadzenie: Anna Kubik – artystka multidyscyplinarna. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie zajmująca się edukacją artystyczną, sztukami wizualnymi i muzyką. Graficzka, reżyserka krótkich form filmowych i animatorka. Wieloletnia edukatorka w różnych instytucjach kultury, pracowniczka Działu Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u. Nauczycielka Uniwersytetu Dzieci. Prowadząca zajęcia umuzykalniające dla dzieci i dorosłych w Krakowie. Jej celem jest przypomnienie komunikatywnej, rozwojowej i rozrywkowej roli muzyki w polskich domach. Można znaleźć ją na Instagramie, TikToku jako @ania_kubik_music i Youtubie jako Anna Kubik.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

MOCAK od początku swojej działalności prowadzi projekt Muzeum Dzieci, którego celem jest rozwijanie u najmłodszych zdolności do aktywnego uczestnictwa w świecie sztuki. Wierzymy, że taką postawę można wypracować, ucząc kontaktu z pracami, rozwijając w …

Więcej

Adres:

Ul. Lipowa 4
30-702 Kraków


Kontakt:

+48 12 263 40 35
edukacja@mocak.pl
http://www.mocak.pl
facebook