Królik i Misia

Wygraj pluszaki zaprojektowane przez dzieci

📅 czwartek 31.12.2015 do wtorek 05.01.2016
Wygraj pluszaki zaprojektowane przez dzieci

Tak powstała wyjątkowa kolekcja pluszaków, które nie tylko mogą stać się ulubionymi przytulankami naszych pociech, ale przede wszystkim niosą pomoc dzieciom na całym świecie.

Jak to działa?

Maskotki zaprojektowane przez maluchów w konkursie „Mazania się spełniają" są częścią 13. edycji kampanii IKEA „Pluszaki dla Edukacji", której celem jest zwiększenie dostępu do edukacji dla dzieci z najbiedniejszych regionów świata. Akcja polega na tym, że z każdej sprzedanej do 2 stycznia 2016 roku zabawki, książeczki lub gry dla dzieci, IKEA Foundation przekazuje 1 euro na wsparcie projektów edukacyjnych, realizowanych przez organizacje UNICEF i Save the Children.

Podwójna moc pluszaków

W IKEA Kraków równolegle z kampanią „Pluszaki dla edukacji", organizowana jest zbiórka pluszaków do karetek Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Będą one towarzyszyć małym pacjentom w drodze do szpitala, a – po zakończeniu leczenia – każdy maluch zabierze swojego pluszowego przyjaciela do domu. Aby przekazać zakupionego w IKEA Kraków pluszaka poszkodowanym w wypadku lub chorym dzieciom, wystarczy wrzucić go do specjalnego pojemnika za linią kas. Dodatkowo do końca grudnia zarówno obecni, jak i nowi klubowicze IKEA Family, kupią wszystkie pluszaki 15% taniej.

Konkurs z IKEA Kraków

Miasto Dzieci miało dla Was niespodziankę – pluszaki IKEA z kolekcji zaprojektowanej przez dzieci! Nagrodzono 6 osób!

Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej. Oto lista:

Z. Pawełczyk
B. Wesołowski