Muzyczną scenę uzupełnią: Pierwsza Dama Polskiego Jazzu Ewa Bem i gwiazda rodzimego bluesa Sławek Wierzcholski. Ale styczeń to nade wszystko dwutygodniowe teatralne święto – Festiwal Teatrów dla Dzieci, czeka nas kilkanaście pięknych, mądrych, ważnych i wesołych spektakli dla młodych widzów, a dodatkowo warsztaty i wystawy. Podczas ferii zapraszamy też dzieci na zajęcia, które mogą zrekompensować brak śniegu, a wszystkich, bez względu na wiek, na lodowisko przed NCK – zdecydowanie odporne na temperaturę. Jak co roku nadarzy się też okazja, by z Jurkiem Owsiakiem zagrać w największej orkiestrze świata – 33. Finał WOŚP 26 stycznia!
WYDARZENIA:
8 stycznia (środa), g. 18.00, sala kameralna 203
ŻYCIE JEST PIĘKNE „Chłonąć życie”
Bohaterem spotkania będzie niewidomy Paweł Król, który doskonale wcielił się w rolę prowadzącego wydarzenia z cyklu „Życie jest piękne”. Na spotkaniu pojawi się o nim reportaż, a następnie sam opowie o swoim życiu, o pasji podróżowania i poszukiwaniu miłości.
bilety: 5 zł
8 stycznia (środa), g. 19.00, Scena NCK
NOWOHUCKA ORKIESTRA INSTRUMENTÓW NIEPRZYPADKOWYCH „Last Christmas I gave You U-kulele”
Niezwykły koncert świąteczny, w trakcie którego usłyszymy nie tylko kolędy i pastorałki, ale również znane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w ciekawych aranżacjach muzycznych. Członkowie orkiestry oczarują nas nie tylko swoją grą, ale również wokalem.
scenariusz i opracowanie muzyczne: Marta Brzoza
bilety: 30 zł
10 stycznia (piątek) , g. 20.00, Scena NCK
ANDRZEJ PIASECZNY & KACPER DWORNICZAK „Zanim jeszcze Święta”
Każdy z nas ma swoje ulubione świąteczne piosenki – Dzień jeden w roku, Ding Dong, czy Lulejże, mi lulej. Przypomnimy je wszystkie, opracowane na głos i gitarę klasyczną. Wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego w towarzystwie Kacpra Dworniczaka, wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.
bilety: 179-239 zł
11 stycznia (sobota), g. 17.00, Scena NCK
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA NOWA HUTA – koncert doroczny
Doroczny koncert dedykowany w tym roku Anatolowi Kocyłowskiemu, wieloletniemu kierownikowi artystycznemu i choreografowi Zespołu w latach 1980-2017, zmarłemu 23 listopada 2024 roku.
W programie zobaczymy pieśni i tańce różnych regionów kraju oraz polskie tańce narodowe. Koncertem, w którym wystąpią wszystkie grupy działające w zespole: reprezentacyjna, młodzieżowa, dziecięca oraz wychowankowie i kapela ludowa, zespół rozpoczyna 72. rok działalności.
bilety: 40 zł
11 stycznia (sobota), g. 18.00, sala kameralna 203
WCIĄŻ… SZUKAMY STAJENKI – kolędy i pastorałki Jacka Kaczmarskiego
W 1995 r. ukazał się koncertowy album Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego Szukamy stajenki, złożony z autorskich kolęd i pastorałek. Po trzydziestu latach nadarza się okazja by ponownie, w wykonaniu innych muzyków, posłuchać tych utworów.
wystąpią: Zuzanna Okienko, Artur Kępka, Marcin Gąbka, Przemysław Grudziński
bilety: 40 zł
12 stycznia (niedziela), g. 17.00, Scena NCK
Zespół Góralski HAMERNIK – koncert noworoczny
W programie: „Szopka hamernicka” i „Na Hamernickom nutę” – zwyczaje, kolędy, pastorałki, oryginalne tańce, góralskie stroje, kolędnicy i niepowtarzalny klimat Skalnego Podhala.
Bogata podhalańska obrzędowość wypełnia cały program „Szopki Góralskiej” – zwyczaje, kolędy, pastorałki, muzyka i oryginalne tańce, góralskie stroje, kolędnicy, hawiorze i homernicy, czyni to niepowtarzalny klimat Skalnego Podhala – a wszystko to wiernie przeniesione na scenę.
„Na hamernicką nutę” to muzyka, śpiewy, tańce górali tatrzańskich, taniec solowy, dwójka góralska, śpiew dziewcząt – nuty wierchowe, zalotne, miłosne, refleksyjne, taniec zbójnicki i zakończone wspólną polką.
bilety: 30 zł
13 stycznia (poniedziałek), g. 18.00, studio teatralne 209
W BLASKU ŚWIĄTECZNEJ GWIAZDY – koncert Studia Piosenki NCK
Wyjątkowe wydarzenie muzyczne, podczas którego zaprezentują się w utworach solowych i duetach uczestnicy zajęć wokalnych. Usłyszymy kolędy tradycyjne, pastorałki, a także piosenki świąteczne i zimowe. To będzie magiczny wieczór pełen pięknych melodii, świątecznej atmosfery i niezwykłych talentów.
bilety: 20 zł
14 stycznia (wtorek), g. 19.00, Scena NCK
EWA BEM – koncert
Niepowtarzalny, ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju i na świecie. Należy do grona najwybitniejszych polskich piosenkarek, a w środowisku jazzowym uważana jest za Pierwsza Damę Polskiego Jazzu.
zespół w składzie: Andrzej Jagodziński, Robert Majewski, Adam Cegielski, Czesław „Mały” Bartkowski.
bilety: 160 zł
16 stycznia (czwartek), g. 18.00, Scena NCK
NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI „Na tropie kolędy” – Teatr Najmniejsza Scena Świata
Każda nuta i każdy wiersz tego koncertu to opowieść o świątecznej radości, zimowej ciszy, przemijaniu i wspólnocie. Usłyszymy klasyczne kolędy i utwory współczesne.
wystąpią: Emilia Baczyńska, Aleksandra Kurek, Dawid Mik, Filip Kot, Artur Łukasik, Jan Łukasik.
bilety: 45/35 zł
17 stycznia (piątek), g. 17.00
AGATA DUDA-GRACZ OPROWADZA PO GALERII AUTORSKIEJ JERZEGO DUDY-GRACZA
Przewodniczką kuratorskiego oprowadzenia będzie historyczka sztuki, reżyserka teatralna, a prywatnie córka artysty.
bilety: 60 zł
19 stycznia (niedziela), g. 11.00, Studio KCC
CONTAKIDS – familijne warsztaty bliskościowe
Ruchowe zajęcia bliskościowe, które opierają się na idei wykorzystania kontaktu fizycznego do rozwoju głębszej formy komunikacji między dorosłymi, a dziećmi.
prowadzenie: Monika Węgrzynowicz
warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 1,5-5 lat
bilety: 50 zł (dziecko + opiekun)
19 stycznia (niedziela), g. 11.00 i 13.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Misiaczek” – Wrocławski Teatr Lalek
Pełna ciepła i czułości opowieść o misiu, który nie może zasnąć. Wokół malucha gromadzą się leśne zwierzęta, które podpowiadają mu, jak poradzić sobie z bezsennością. Ale co zrobić, kiedy ani kołysanie, ani mleko z miodem, ani liczenie owiec nie pomagają? Co jeszcze mogłoby uśpić Misiaczka? A może… kto?
wiek widzów: 3-6 lat
bilety: 50/45 zł
19 stycznia (niedziela), g. 12.00, Biała Galeria CENTRUM
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
MIAU! CO TO ZA MINA? – oprowadzanie kuratorskie z Moniką Chrabąszcz-Tarkowską
Interaktywna wystawa zapraszająca dzieci w świat emocji, oparta na serii książek i materiałów edukacyjnych, które powstały na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w ramach pracy doktorskiej Moniki Chrabąszcz-Tarkowskiej. Na ekspozycję składa się zbiór ilustracji, projekcje multimedialne oraz duże elementy scenograficzne – wielkoformatowe puzzle, a także emocjonalna „piaskownica”. W trakcie zwiedzania dzieci poznają, nazywają, pokazują i rysują rozmaite stany emocjonalne, jednocześnie oswajając je poprzez zabawę.
Wystawa czynna codziennie od 19 stycznia do 1 lutego w g. 10.00-15.00.
wstęp wolny
20 stycznia (poniedziałek), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Robaczki” – Teatr Lalek „Rabcio” – Rabka-Zdrój
Życie na łące jest wspaniałe – można bawić się w chowanego od rana do nocy, skakać na liściu jak na trampolinie, grać w berka, skakać przez Rogacza Jelonka, podglądać jak pająk plecie sieć… Jedyne, czego nie można, to chodzić nad rzekę. Bo tam są pułapki pana E! A Pan E bardzo nie lubi owadów. Chciałby je wszystkie zamknąć w słoikach, żeby nigdy nikomu nie weszły już za koszulę. Mieszka tuż za rzeką i właśnie tam planuje stworzyć Wielkie Muzeum Robaczków. Pewnego dnia Pasikonik trafia w ręce Pana E…
wiek widzów: 3-6 lat
bilety: 50/45 zł
21 stycznia (wtorek), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Ucho” – Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana – Będzin
Ucho i Głowa – para nierozłączna. Tam gdzie jest Ucho, musi być też jakaś Głowa. Aż pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie, Ucho zostaje samo. Głowa gdzieś znika. Ucho musi odnaleźć się w nowym miejscu i sytuacji, co nie jest łatwe, bo przecież nikt nie potrzebuje Ucha bez głowy. Prawda?
wiek widzów: 4+
bilety: 50/45 zł
22 stycznia (środa), g.11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Mały Książe. Opowieść” – Teatr im. Adama Mickiewicza – Częstochowa
Spektakl na motywach „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.
Historia o dojrzewaniu człowieka do śmierci, o czułości i szacunku do innych, a przede wszystkim o czułości do siebie i tak często zaniedbywanej wrażliwości w nas samych, którą bez wątpienia możemy nazwać naszym wewnętrznym Małym Księciem. Uniwersalna historia, która niezmiennie urzeka kolejne pokolenia.
wiek widzów: 9+
bilety: 50/45 zł
23 stycznia (czwartek), g. 18.00, sala kameralna
SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ – Sławek Wierzcholski
Wokalista, autor tekstów i muzyki, wirtuoz harmonijki ustnej, lider grupy Nocna Zmiana Bluesa. Nagrał blisko 30 płyt. Jego utwory Chory na bluesa, Szósta zero dwie, John Lee Hooker należą dziś do kanonu polskiego bluesa. Podczas koncertu usłyszymy też fragmenty książki Mariusza Szalbierza Bluesowy alfabet Sławka Wierzcholskiego.
zaprasza: Barbara Stępniak-Wilk
bilety: 30/25 zł
23 stycznia (czwartek), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Tajemniczy Ogród” – Teatr Zagłębia – Sosnowiec
Strata dotyka każdego, ale nie każdy potrafi się do niej przyznać i ją zaakceptować. Dotyczy to także bohaterów „Tajemniczego ogrodu”, powieści autorstwa Frances H. Burnett, którzy na różne sposoby radzą sobie z utratą najbliższych. Pan Craven – całkiem odizolowuje się od otoczenia. Mary Lenox – rzuca się w świat z niestrudzoną i bezkompromisową energią. O stracie opowiada się trudno. Ma ona wiele odcieni. W jaki sposób bohaterom „Tajemniczego ogrodu” uda się odzyskać nadzieję i wiarę we własne siły?
wiek widzów: 10+
bilety: 50/45 zł
24 stycznia (piątek), g. 11.00 i 16.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Noniek” – Teatr Lalki i Aktora – Łomża
Opowieść o bohaterze, który z niewiadomych przyczyn utracił swój dobry humor i postanawia wyruszyć w podróż, aby go odnaleźć. W trakcie poszukiwań, w towarzystwie tajemniczego detektywa Komara, Noniek przemierza Biuro Rzeczy Zagubionych, Biuro Rzeczy Znalezionych, aż wreszcie trafia do Biura Rzeczy Ukradzionych. Podczas wędrówki spotyka inne postacie, które też muszą zmierzyć się ze stratą: Ślimaka, który nie ma czasu, Robaczka bez ochoty na jabłko oraz Pająka niepanującego nad swoją pajęczyną…
wiek widzów: 4+
bilety: 50/45 zł
24 stycznia (piątek), g. 17.00
GALERIA ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO – oprowadzanie kuratorskie z Joanną Gościej-Lewińską
Stała ekspozycja obejmuje 50 obrazów olejnych z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich. Większość z prezentowanych obrazów pochodzi z lat 80. XX wieku, z tak zwanego okresu fantastycznego w twórczości malarza, kiedy to powstały jego najbardziej znane, ikoniczne – z dzisiejszej perspektywy – prace. Kolekcję uzupełnia kilkanaście obrazów z ostatnich lat życia artysty, ukazujących zwrot malarza ku bardziej ascetycznym formom wyrazu.
Beksiński należy do wąskiego grona polskich artystów, których twórczość jest tak dobrze rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i w Europie. Rodzące wiele emocji i kontrowersji dzieła nikogo nie pozostawiają obojętnym. Wzbudzają w odbiorcach skrajne uczucia: od zachwytu, po ostrą krytykę. Język artystyczny Beksińskiego charakteryzuje ogromna szczegółowość. Mistrz uwiecznia w swych pracach zdeformowane postacie, opuszczone budynki, budzące grozę kształty i figury, które na przemian fascynują i przerażają.
bilety: 30/20 zł
25 stycznia (sobota), g. 11.00 i 13.00, sala kameralna 203
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Sokrates w piaskownicy” – Teatr Małe Mi – Łódź
Radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na każdy temat. Lalkowi bohaterowie – Sophia i Philo – siedzą w piaskownicy rozmawiając o Miłości, Złości, Odwadze i Strachu, Zabawie i Nudzie, Dzieciach i Dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań i rozbudzania ciekawości świata i siebie.
wiek widzów: 2+
bilety: 45/40 zł
26 stycznia (niedziela), g. 11.00 i 13.00, studio teatralne 209
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Bajka o królewnie Marysi i Lodowej Górze” – O! Teatr – Jaworzno
W czasach, kiedy świat był jeszcze taki mały, „że na kulawym koniu można go było przejechać w dwa dni”, w Królestwie Srebrnego Szczytu na tronie zasiadał Król Patyk z Królową Tasiemką. Kochali oni mocno swoją córeczkę – królewnę Marysię, ale ta śliczna dziewczynka, ciągle rozpieszczana i chwalona, stała się kapryśna, samolubna i nieznośna dla innych. Rodzice postanowili więc wydać ją za mąż, licząc, że inne kochające serce odmieni jej charakter. Tylko kto chciałby mieć taką niesympatyczną, egoistyczną żonę? Czy uda się zmienić królewnę?
wiek widzów: 3+
bilety: 45/40 zł
26 stycznia (niedziela), g. 16.00, Scena NCK
33. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – koncert
Po raz kolejny NCK włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego zwieńczeniem jest uroczysty koncert z udziałem grup i zespołów artystycznych NCK. Ponadto, w NCK będzie działał sztab wolontariuszy pod kierunkiem Katarzyny Walaszczyk prowadzący zbiórkę pieniędzy na rzecz Orkiestry.
bilet wstępu w postaci cegiełki na rzecz WOŚP
27 stycznia (poniedziałek), g. 10.00 i 12.00, studio teatralne 209
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Ciałogranie” – Teatr Baj – Warszawa // SPEKTAKL DLA NAJNAJÓW
Najnajmłodsi z wielką pasją i ciekawością chłoną świat wszystkimi zmysłami. Nie domyślają się jeszcze, które organy odpowiadają za oddychanie, trawienie czy wzmożoną aktywność, ale rozpoznają już pewne dźwięki czy gesty, które wykonuje ich ciało. Podczas „Ciałogrania” dostaną możliwość przyjrzenia się z boku jak wygląda ich wewnętrzny świat, jak brzmi i jak się rusza.
wiek widzów: do lat 3
bilety: 40 zł
28 stycznia (wtorek), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Żaba Nie Śmieszka” – Olsztyński Teatr Lalek
Na środku oceanu spotykamy Żabę Śmieszkę, która dryfuje spokojnie i rozmawia ze swoim ukochanym Niebkiem – tak właśnie zaczyna się ta niezwykła opowieść. Jednak co robi mała żaba na środku ogromnego oceanu? Tam, gdzie nie spotyka się prawie zupełnie nikogo? No właśnie – PRAWIE zupełnie nikogo. Bo pewnego dnia Żaba Śmieszka spotyka Meduzę i nie jest to zwyczajne spotkanie. A dlaczego Żaba Śmieszka jest Śmieszką? A może wcale nie jest ona aż taką Śmieszką, za jaką wszyscy ją brali i wciąż biorą?
wiek widzów: 5+
bilety: 50/45 zł
29 stycznia (środa), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Inny” – Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum – Katowice
Historia bohatera (autor nazwał go Ja) brzmi początkowo jak niedorzeczna opowieść ze złego snu. Pewnego dnia Ja odkrywa nagle, że wszyscy dookoła wyglądają, mówią, myślą i zachowują się jak on. Co więcej – po prostu są nim. Koleżanki i koledzy z klasy, nauczyciele, sprzedawczyni z warzywniaka, dzieci na podwórku, a nawet rodzice! Najgorsze, że tak samo wygląda również Julka, którą chłopiec darzy wyjątkową sympatią. Rzeczywistość zrobiła się absurdalna i prawdę mówiąc, nie do zniesienia…
wiek widzów: 8+
bilety: 50/45 zł
30 stycznia (czwartek), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Doktor Dolittle i jego zwierzęta”– Teatr Lalki i Aktora – Wałbrzych
Tytułowy Doktor Dolittle, zamiast ludzi zaczyna leczyć zwierzęta, ponieważ zna ich język i potrzeby – bez względu na to, czy jest to koń, czy krokodyl – dogaduje się z nimi, jak nikt inny. Jako wybitny „weterynarz”, znany na całym świecie, wyrusza do odległej Afryki, ogarniętej epidemią małpiej zarazy. W tej międzynarodowej misji towarzyszą mu jego zwierzęta: pies Jip, świnia Geb-Geb, małpa Czi-Czi i papuga Polinezja.
wiek widzów: 4+
bilety: 50/45 zł
31 stycznia (piątek), g. 11.00, Scena NCK
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI
„Urodziny w Nigdylandii” – Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana – Bielsko-Biała
Największym marzeniem Kocia jest mieć urodziny. A właściwie – urodzić się. Niestety do Nigdylandii wciąż nie przybywa zamówienie na Kocia. Zdeterminowany bohater z pomocą przyjaciół dostaje się podstępem na Ziemię, gdzie trafia do mysiej rodziny, a stamtąd wyrusza w dalszą wędrówkę, aby odnaleźć swoją kocią mamę. Po drodze spotyka nowych przyjaciół, dzięki którym uczy się, jak różne odcienie ma życie, miłość i przyjaźń.
wiek widzów: 5+
czas trwania spektaklu: 60 minut
bilety: 50/45 zł
NCK WYSTAWY
9 stycznia – 2 marca, FOTO-GALERIA
KRAKOWSKI KLUB FOTOGRAFICZNY „Geometria”
wernisaż – 9 stycznia (czwartek), g. 18.00
Wystawa rozpoczyna roczne obchody Jubileuszu 70-lecia powstania KKF.
wstęp wolny
19 stycznia – 1 lutego, Biała Galeria CENTRUM
MIAU! CO TO ZA MINA? – wystawa interaktywna
czynna codziennie w g. 10.00-15.00
Oprowadzanie kuratorskie z Moniką Chrabąszcz-Tarkowską: 19.01.2024 (niedziela), g. 12.00.
Wystawa w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci.
wstęp wolny
18 stycznia – 2 lutego, Szara Galeria CENTRUM
CO ROBIĄ UCZUCIA? – wystawa ilustracji (Wydawnictwo Dwie Siostry)
Wystawa w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci.
wstęp wolny
TOMASZ BEREŹNICKI
„Pewnego razu w nowym mieście, czyli historia Nowej Huty 1949-2024 – plenerowa wystawa komiksu
23 października – 30 marca, Rynek NCK
wstęp wolny
GALERIA ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich
stała wystawa malarstwa
czynna: wtorek-środa w g. 10.00-16.00 i czwartek-niedziela, w g. 13.00-19.00
bilety: 20/15 zł
JERZY DUDA-GRACZ – GALERIA AUTORSKA Kolekcja Agaty Dudy-Gracz
stała wystawa malarstwa, rysunku i grafiki
czynna: wtorek-środa w g. 10.00-16.00 i czwartek-niedziela, w g. 13.00-19.00
bilety: 20/15 zł
A JUŻ W LUTYM…
5, 6 lutego (środa, czwartek), g. 10.00-15.00, sala kameralna 203
XXII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI – przesłuchania rejonowe
6 lutego (czwartek), g. 20.00, Scena NCK
MAGDA KUBICKA „Chcę cię poznać” – stand-up
8 lutego (sobota), g. 10.00-14.00 oraz 15.00-18.00
WARSZTATY WOKALNE Z MIECZYSŁAWEM SZCZEŚNIAKIEM
9 lutego (niedziela), g. 18.00, Scena NCK
THE BEST OF MIETEK SZCZEŚNIAK „40 lat na scenie”
11 lutego (wtorek), g. 19.00, Scena NCK
RAY WILSON – Genesis Classic
12 lutego (środa), g. 19.00, Scena NCK
HRABINA PĄCZEK Z PUDREM – recital Joanny Kołaczkowskiej
14 lutego (piątek), g. 17.30 i 20.00, Scena NCK
TRESOWANY MĘŻCZYZNA – Teatr Kamienica
16 lutego (niedziela), g. 17.00, Scena NCK
ZAUCHA, WODECKI BIG-BANDOWO – Big-Band Dobczyce
21 lutego (piątek), g. 19.00, Scena NCK
MATYLDA/ŁUKASIEWICZ „Trasa matka”
23 lutego (niedziela), g. 16.00, Scena NCK
TEATR POLONIA „Na pierwszy rzut oka”
Nowohuckie Centrum Kultury
Nowohuckie Centrum Kultury to instytucja, która od ponad trzydziestu lat nakręca kulturę w Krakowie. Rok w rok odbywa się w nim półtora tysiąca przedstawień, festiwali, wystaw, wykładów i konferencji - dla trzystu tysięcy ludzi. …
Nowa Huta
31-913 Kraków
(012) 644 02 66
nck@nck.krakow.pl
https://www.nck.krakow.pl
facebook