Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Jadzia Pętelka

Capoeira dla dzieci w Klubie Europejka

📅 poniedziałek 05.05.2014
Capoeira dla dzieci w Klubie Europejka

Capoeira spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Ciosy przeciwnika blokuje się bardzo rzadko, zamiast tego capoeira oferuje wiele uników i przejść
Capoeira to nie tylko walka, ale również akrobatyka, taniec, gra na instrumentach (berimbau, atabaque, pandeiro, batucada) oraz nauka i obcowanie z j.portugalskim.
Capoeira to sprawność, szybkość i dynamika.

Celem
naszych zajęć jest przede wszystkim capoeira i praca nad doskonaleniem jej technik, opanowanie poszczególnych pozycji, ruchów czy sekwencji, ale jednocześnie propagowanie kultury brazylijskiej. Chcemy przekazać Polakom odrobinę pozytywnej brazylijskiej energii, luzu i miłości do tańca.
Capoeira jest dla każdego niezależnie od wieku czy płci. Capoeira jest dla wszystkich małych i dużych, grubych i chudych.
Na naszych treningach nie tylko walczymy, gramy na instrumentach, śpiewamy czy tańczymy, ale co najważniejsze nasze treningi przepełnia mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii

Professor Chocolate (Fernando Junior Gomes da Silva) – To uśmiechnięty, pozytywny, pełen pasji i równowagi człowiek znający swoją wartość. Urodził się i wychował w Brazylii (w Polsce na stałe mieszka od 3 lat), Capoeirę trenuje od ponad 20 lat natomiast treningi Capoeira prowadzi od 15 lat. Kocha to co robi, to jego ogromna pasja i styl życia.
Ponadto Professor Chocolate jest trenerem MMA, Vale Tudo oraz tańców brazylijskich takich jak samba, coco, frevo, i wielu innych. Prowadzi również fitness Brasil.

Treningi skierowane są zarówno dla dorosłych jaki i dla najmłodszych.
Professor lubi dzieci, a co za tym idzie praca z nimi sprawa mu przyjemność i daje ogromną satysfakcję, dlatego też dzieci go uwielbiają. Nie wyobraża sobie dnia bez ruchu / sportu.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 17:00