Jurapark Krasiejów

Jurapark Krasiejów
Zwiedzanie Juraparku rozpoczynamy od „Tunelu czasu”. Wsiadamy do wagonika i rozpoczynamy wędrówkę. Powstanie świata – to film z efektami, błyski, wybuchy, deszcz, padający śnieg – niesamowite! I wszystko bardzo realistyczne.
Po przejechaniu tunelu możemy zwiedzać ścieżkę edukacyjną z modelami ponad 200 dinozaurów. Po drodze spotkamy Pawilon Paleontologiczny, gdzie znajdują się zabezpieczone kości dinozaurów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę.

Dla dzieci można polecić Park Rozrywki, w którym płaci się Dinożetonami.  Znajdziemy tu: dmuchańce, kolejkę szynową, basen z kulkami oraz wiele karuzel. Dla najodważniejszych Eurobungy oraz byk rodeo.

To tu znajdziesz niepowtarzalny „małpi gaj” pełen zjeżdżalni, tunelów i przeszkód. Wszystko w bajkowym prehistoryczny otoczeniu. Takiego miejsca nie znajdziesz nigdzie indziej.

Następnie warte polecenia jest kino 5D.

Jest ciekawą atrakcją JuraParku w Krasiejowie i nowoczesnym obiektem typu 5D. Prócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogą doznawać, także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, zapachowych. Efekty te pozwalają oglądającym przemienić się w aktywnych uczestników scen rozgrywających się na ekranie. W jednym seansie mogą uczestniczyć maksymalnie 24 osoby.

Moje dzieci polecają plac zabaw.

Największą atrakcją dla dzieci powyżej 3 roku życia będzie 12 metrowa wieża, z której można zjechać rurami znajdującymi się na trzech kondygnacjach osiągając znaczne prędkości. Inną atrakcją będzie huśtawka o wysokości 7 metrów stylizowana na ptasie gniazdo, będzie można je rozbujać po kole o średnicy 10 metrów. Na placu znajdzie się też szereg instalacji przypominających ściankę wspinaczkową czy pajęczą sieć. Dla najmłodszych przygotowane małe huśtawki, zjeżdżalnie i bujańce.

Wstęp na plac zabaw jest darmowy dla turystów zwiedzających JuraPark.

I jeszcze wiele innych atrakcji…
Jurapark Krasiejów
ul. 1 Maja 10
46-040 Krasiejów k/Opola
tel./fax 77 465 14 67
Więcej informacji na stronie: http://www.juraparkkrasiejow.pl/

Jurapark Krasiejów zwiedzała i opisała Beata Smaczny – Rokita.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent