Konkurs ekologiczny – Zagrajmy w zielone

Konkurs ekologiczny - Zagrajmy w zielone

Do 3 maja br. można przesyłać prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych – ZAGRAJMY W ZIELONE.

Ośrodek Kultury w Będzinie oraz Fundacja Na Rzecz Edukacji SMART zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym – ZAGRAJMY W ZIELONE. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Pracę plastyczna należy wykonać w dowolnie wybranej kategorii: I kategoria – MOJA CZYSTA PLANETA (praca malarska wykonana dowolną techniką plastyczną tj. farby, pastele suche, pastele olejne, wyklejanka, grafika komputerowa), II kategoria – EKO LUDZIK (kompozycja przestrzenna z wykorzystaniem surowców wtórnych). Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko w dowolnie wybranej kategorii. Organizator dopuszcza do udziału w konkursie dwie prace w obu kategoriach od
jednego uczestnika.

Z powodu panującej pandemii organizatorzy proszą, by prace na konkurs zgłaszać wyłącznie w formie elektronicznej. Prace dzieci należy sfotografować lub zeskanować i przesłać na adres: konkursy@ok.bedzin.pl w temacie maila: KONKURS EKOLOGICZNY. Do pracy konkursowej należy koniecznie dołączyć wypełnione: „Kartę zgłoszenia uczestnika”, „Oświadczenie w zakresie danych osobowych” i „Oświadczenie w zakresie wykorzystania wizerunku” (również może to być skan lub fotografia) dołączone do regulaminu oraz opis użytych technik wyrazu plastycznego.

W przypadku większej ilości prac Organizator wymaga aby każda praca (wraz z kartą i oświadczeniami) wysłana była w osobnych e-mailach. Prace należy przesłać do 3 maja 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi w maju br. Brak uzupełnionych załączników skutkuje wykluczeniem pracy z w/w konkursu.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:ekologiaplastyczne