Siepraw

Siepraw - znaczenie i pochodzenie imienia

Także : Sieprawek
Znaczenie : ten, który będzie prawy
Planeta : Neptun i Uran
Znane :
Imieniny : 11 lipca
 

Historia i znaczenie imienia Siepraw

Imię Siepraw jest imieniem słowiańskim. Składa się z dwóch elementów: części Sie- oznaczającej w tym przypadku „w najbliższym czasie” oraz -praw, czyli „prawdziwy, sprawiedliwy”. Znaczenie imienia to w takim razie „ten, który będzie prawy”. Istnieje również hipoteza, że Sie- w tym wypadku jest formą od Wsze-, wówczas imię znaczyłoby „zawsze prawy”.

Numerologia imienia Siepraw

Liczba imienia Siepraw to numerologiczna JEDYNKA, charakteryzująca przywódców, liderów i indywidualistów.

Jaki jest Siepraw?

Siepraw ma wszystko to, co potrzebna do bycia liderem. Jest silny i nastawiony na konkurencję. Chętnie podejmuje działania, a jeszcze chętniej takie, które są obarczone ryzykiem.

Siepraw jest pracowity, a przy tym ma zdolność do łączenia swoich kreatywnych i innowacyjnych umiejętności z silną determinacją. Wierzy w swoją zdolność do sukcesu i jest przy tym zbyt uparty, by jakiekolwiek przeszkody stawały na jego drodze.

Nigdy nie próbuj mówić Sieprawowi, co powinien robić – oburza się przyjmując rozkazy, czasem denerwują go nawet drobne sugestie co do jego działań. Jest osobą bardzo aktywną, ale znaną raczej jako ten, który zaczyna niż ten, który kończy. Wynika to z tego, że łatwo się nudzi daną rzeczą i szybko przechodzi do kolejnej, pozostawiając poprzednią niedokończoną. To on wymyśla i wprowadza w życie nowe, błyskotliwe pomysły, ale nie jest tym, który się ich trzyma i nimi zarządza.

Siepraw jest wysoce oryginalną osobą, z entuzjastyczną i pionierską duszą.

Znak zodiaku imienia Siepraw

Znaki zodiaku najlepiej pasujące do Sieprawa to Koziorożec i Lew, którym najbliżej do jego indywidualnej i przywódczej osobowości.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie