Augustyna

Augustyna - znaczenie i pochodzenie imienia

Także : Augustynka
Znaczenie : od imienia Augustyn
Planeta : Jowisz i Merkury
Znane :
Imieniny : 8 maja, 3 października, 17 października i 13 listopada

Historia i znaczenie imienia Augustyna

Jest żeńskim odpowiednikiem imienia Augustyn.

Numerologia imienia Augustyna

Augustyna to numerologiczna TRÓJKA.

Jaka jest Augustyna?

Augustyna jest osobą zdecydowanie wartą poznania, lecz najpierw trzeba potrafić ją oswoić… Jest wstydliwa, ostrożna, tajemnicza i zdystansowana. Pośród ludzi czuje się jak ryba wyjęta z wody. Posiada dyskretny urok i jest w stanie dużo z siebie dać, jeśli tylko poczuje więź i zaufanie. Prosta, naturalna i prawdziwa – jej przyjaciele zapewne takimi słowami mogliby ją określić. Jej postawa jest szczera i bezpośrednia, choć czasem Augustynie brakuje elastyczności i dostosowywania się do środowiska. Jej życie wewnętrzne jest zdecydowanie bogatsze niż otaczające ją dobra materialne. Jest skłonna do medytacji, rozwoju duchowego i zagłębiania się w siebie.  Ma szerokie horyzonty myślowe i umiejętnie wykorzystuje wiedzę, którą posiada. Augustyna docenia intymność i bezpieczeństwo swojego domu. Marzy o domu na wsi, schowanym w jakimś odległym zakątku, gdzie mogłaby spokojnie żyć – szczególnie, że kompletnie nie obawia się samotności. Jest silnie przyciągana do tego, co dziwne, oryginalne i nietypowe, co w pewien sposób może wyjaśniać poczucie bycia outsiderem. Często czuje się tak, jakby była opacznie rozumiana, ale nie robi nic, by zmienić ten stan rzeczy.

Jako dziecko, Augustyna pragnie zadowalać rodziców, a w zamian być kochaną. Rodzice mogą jej całkowicie zaufać, nie sprawia problemów.

Znak zodiaku imienia Augustyna

Augustyna to imię pasujące do znaków Bliźniąt, Strzelca, Wodnika oraz Ryb. Znaki te są równie wszechstronne, jak charakter tego imienia.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie