Weleda
Weleda Baby

Zygzak i Złomek powracają do kin już 29 czerwca!

Zygzak-i-Złomek-powracają-do-kin-już-29-czerwca
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Twórca „Aut" John Lasseter podczas podróży promocyjnej pierwszej części, rozmyślał o tym, jak zachowywaliby się bohaterowie, jeśli wyjechaliby z Chłodnicy Górskiej w wielki świat. Ostatecznie nabrał przekonania, że miejsca o zupełnie odmiennej kulturze i obyczajach będą świetną scenerią dla kolejnych przygód Zygzaka i jego przyjaciół. – Emocjonująca była myśl, by postawić Złomka w sytuacjach całkiem dla niego nowych. Większość pomysłów przyszła mi do głowy podczas tej podróży. Śmiałem się sam do siebie, gdy zacząłem wyobrażać sobie Złomka w tych wszystkich niezwykłych miejscach. Jak da sobie radę z lewostronnym ruchem w Londynie? Albo z plątaniną ulic w Tokio i całkowitym brakiem znanych mu drogowych znaków? I co pocznie we Włoszech, zetknąwszy się działającą na zupełnie innych zasadach sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniach?

Wplątany w międzynarodową aferę szpiegowską Złomek przeżyje zapierające dech w piersiach tajemnicze przygody wraz z tajnym agentem Seanem McMission. W tym czasie Zygzak będzie zmagał się z zadufanym w sobie bolidem Francesco Paltegummim na torach wielkiego wyścigu – Światowego Grand Prix. Czeka nas pełna humoru, wzruszeń i ciepła opowieść o przyjaźni dwójki przesympatycznych bohaterów.

Oczywiście oprócz ukazania świata międzynarodowych wyścigów i szpiegowskich perypetii, Lasseterowi jak zwykle zależało na zawarciu w filmie wielkiej dawki humoru. Humor wynika przede wszystkim z rysunku postaci, ich niecodziennych charakterów – wyjaśniał Lasseter – i z niespodziewanych sytuacji, w których się znajdują. Ale najważniejsza jest przyjaźń pomiędzy Zygzakiem i Złomkiem, która zostaje poddana kolejnym próbom. To, co wydaje się bardzo mocne, w nowym otoczeniu może bardzo osłabnąć. Jak silna jest ta przyjaźń, ile może wytrzymać – oto pytanie, które chciałem zadać.

 
O filmie:

Zygzak McQueen i jego wierny przyjaciel Złomek wracają w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej, ekscytująco wysokooktanowej drugiej części „Aut". Tym razem przyjaciele będą potrzebowali paszportów gdyż wybiorą się w świat na wyprawę pełną intryg, komicznych eskapad i zapierających dech w piersiach wyścigów, a wszystko to w 3D!

 { player: Auta_2_trzeci_zwiastun_PL_h264.flv cs131_380gTcs.sel16.118.jpg }

 

Wygraj bilety na film:
Bilety na Auta2: Konkurs Auto z charakterem

Polecamy również  Auta – Wydawnictwo Egmont oraz Mój przyjaciel telewizor

734 ocen
4.99
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Film Forum

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:film