Wojownicze Żółwie Ninja w akcji

Na ekrany naszych prywatnych telewizorów powraca serial animowany od lat pasjonujący szczególnie chłopców – serial o niesamowitych przygodach czterech walecznych żółwi. Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael to dobrze znani najmłodszym bohaterowie serii filmów animowanych o niezwykłych wojowniczych żółwiach. Widowiskowe pojedynki z niebezpiecznymi przeciwnikami, pościgi w kanałach, emocjonujące zmagania dobra ze złem gwarantują dobrą zabawę. Świat Żółwi Ninja to jednak nie tylko pizza i wschodnie sztuki walki, ale także bajkowa opowieść ukazująca niezwykłą siłę przyjaźni, ucząca honorowego zachowania i postępowania fair nawet wobec zatwardziałych wrogów.

Boxy „Wojownicze Żółwie Ninja” to wyjątkowe kolekcje filmów na 3 płytach DVD, przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Każdy z zestawów zawiera 13 kreskówek z pełnym polskim dubbingiem aktorskim, które przeniosą widzów w zaczarowany świat dzielnych żółwi, walczących ze złym Shredderem. Odważny przywódca wojowników Leonardo, pomysłowy wynalazca Donatello, zabawny Michelangelo oraz waleczny Raphael z pewnością staną się towarzyszami zabaw niejednego dziecka.

Boxy „Wojownicze Żółwie Ninja” do kupienia w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz sklepach wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju za 49.99 zł już od 18 lutego.

***

Media Service Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji filmów, muzyki, multimediów oraz sprzętu elektronicznego w sklepach wielkopowierzchniowych oraz sieciach handlowych. Spółka ściśle współpracuje z Telewizją POLSAT oraz pośredniczy w dystrybucji produktów zagranicznych wytwórni filmowych.

Media Service od wielu lat jest strategicznym dostawcą produktów multimedialnych do sieci handlowych w Polsce, m.in. do Makro, Real, Tesco, Media Markt, Empik, Selgros, Auchan, Carrefour, Geant oraz Elektro World.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film
Wojownicze Żółwie Ninja w akcji