Weleda
Weleda Baby

Wojownicze Żółwie Ninja w akcji

Wojownicze-Żółwie-Ninja-w-akcji
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

Boxy „Wojownicze Żółwie Ninja” to wyjątkowe kolekcje filmów na 3 płytach DVD, przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Każdy z zestawów zawiera 13 kreskówek z pełnym polskim dubbingiem aktorskim, które przeniosą widzów w zaczarowany świat dzielnych żółwi, walczących ze złym Shredderem. Odważny przywódca wojowników Leonardo, pomysłowy wynalazca Donatello, zabawny Michelangelo oraz waleczny Raphael z pewnością staną się towarzyszami zabaw niejednego dziecka.

Boxy „Wojownicze Żółwie Ninja” do kupienia w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz sklepach wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju za 49.99 zł już od 18 lutego.

***

Media Service Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji filmów, muzyki, multimediów oraz sprzętu elektronicznego w sklepach wielkopowierzchniowych oraz sieciach handlowych. Spółka ściśle współpracuje z Telewizją POLSAT oraz pośredniczy w dystrybucji produktów zagranicznych wytwórni filmowych.

Media Service od wielu lat jest strategicznym dostawcą produktów multimedialnych do sieci handlowych w Polsce, m.in. do Makro, Real, Tesco, Media Markt, Empik, Selgros, Auchan, Carrefour, Geant oraz Elektro World.

 

207 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:film