Robert Lewandowski. Najlepsze bramki. Recenzja książki dla dzieci

Robert Lewandowski. Najlepsze bramki - książka
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Kto jest kapitanem naszej kadry piłkarskiej ? O kim myślisz, gdy słyszysz, że reprezentacja Polski zdobyła gola? Jak się nazywa geniusz strzelecki biało-czerwonych?

Nawet największemu laikowi sportowemu nasuwa się jedno nazwisko:  LEWANDOWSKI. Wielbią go i kochają tłumy fanów piłki nożnej w Polsce i poza jej granicami. Jednak nawet najbardziej oddanemu  kibicowi  trudno policzyć, spamiętać i wymienić wszystkie gole strzelone przez „Lewego”.

Książka Robert Lewandowski. Najlepsze bramki to vademecum wiedzy, w którym szczegółowo i chronologicznie przedstawiono 21 najlepszych bramek strzelonych przez gwiazdę naszej kadry.

Ale „świat Roberta to nie tylko strzelanie bramek i wygrywanie kolejnych meczy”. W książce szczegółowo opisane są najlepsze mecze rozegrane przez Roberta, jego ścieżka kariery, plany i cele na przyszłość oraz ciekawostki z życia piłkarza.

Robert Lewandowski. Najlepsze bramki jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu jest przystępna dla młodych kibiców. Oprócz wielu zdjęć,  kartki ozdobione są zabawnymi i kolorowymi rysunkami.  Ważniejsze informacje  zaznaczono inną czcionką.  Dobrym pomysłem było umieszczenie na ostatnich stronach piłkarskiego mega quizu (dość szczegółowego i trudnego ). Dzięki niemu czytelnik weryfikuje swoją wiedzę, sprawdza ile zapamiętał i zrozumiał.

Ta pozycja to na pewno nie lada gratka dla wielbicieli króla murawy i fanów piłki nożnej.

Jednak warto, aby każdy Polak przyswoił część informacji o „Lewym ”, ponieważ rzadko wśród naszych rodaków – sportowców trafia się ktoś równie wybitny i zdolny, jak Robert Lewandowski.

Kinga Lenartowicz

Robert Lewandowski. Najlepsze bramki
Autor: Piotr Wójcik
Liczba stron: 96
Format: 165×235 mm
Oprawa: Oprawa miękka
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Rok wydania: 2018

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent