Upominek na Dzień Kobiet zrób w domu!

Upominek od dziecka na Dzień Kobiet
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Na co dzień zabiegane, przemęczone i sfrustrowane wymaganiami życia.

Na szczęście nie dotyczy to wszystkich kobiet! Bo są i wyjątki, u których dzień kobiet trwa cały rok… Albo chociaż większość z 365 dni roku. Niestety mało, która z nas potrafi wskazać taką znajomą…

Oponenci powiedzą święto komunistyczne.

Oczywiście prawda. Tylko, że czasy się zmieniły i święto też uległo przeobrażeniom. W tamtych czasach nie szanowano całego narodu, oszukiwano, zniewalano, a takimi świętami i kwiatami sprawiano wrażenie dbałości i troski. Zamydlano oczy i zamykano usta, bo przecież my (władza) kochamy i szanujemy kobiety! O proszę oto goździk na dowód…

Dziś kobiety mają dużo więcej do powiedzenia niż kiedyś, demokratycznie wybrana władza musi liczyć się z opinią społeczeństwa i teoretycznie święto kobiet nie jest, jak rzymskie igrzyska tylko pożywką, by przetrwać jakoś trudne czasy.

Dzisiejsze święto kobiet jest dniem przyjemności i radości (albo przynajmniej powinno nim być). Dniem, w którym kobiecość jest na piedestale, jest powodem do dumy i szczęścia.

Dumy nie tylko dla pań, ale również panów!

Panowie spójrzcie, jakie, nie dość, że piękne, to jeszcze zaradne i wytrwałe są wasze żony, matki waszych dzieci. Dzisiejsze życie stawia przed nimi tyle wymagań i one wszystkim im muszą sprostać. Jednego dnia radzą sobie lepiej drugiego gorzej, ale jednak dają sobie radę!

Panowie pokażcie im dzisiaj, że zauważacie i doceniacie!

Pozwólcie im poczuć się kobieco i pięknie! To będzie najpiękniejszy prezent jaki możecie ofiarować w dniu ich święta 🙂

W Mieście Dzieci znajdziecie tam kilka ciekawych pomysłów na prezenty dla pań małych i pań dużych. Wykonajcie samodzielnie jakiś mały prezent i zobaczcie jak wiele przyjemności odczuwacie wy sami wręczając go. I jak piękny uśmiech wykwita na twarzy obdarowanej kobiety.

Kilka pomysłów na samodzielnie wykonane niespodzianki:

Do prezentu koniecznie laurka lub wesoła kolorowanka! 

Oby Dzień Kobiet stał się dla Was inspiracją do poszukiwania nowych, twórczych rozwiązań i realizowania fantastycznych pomysłów!

 

551 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent