Pomysł na prezent – Kieszonkowiec angielski

Kieszonkowiec angielski

Wśród nowości Wydawnictwa Edgard pojawiła się nowa, oryginalna seria – KIESZONKOWCE. Są to gry karciane, które zgodnie z hasłem nauka przez zabawę, pomagają w szybkim doskonaleniu znajomości języka angielskiego. Z Kieszonkowcami jest wesoło, rozrywkowo i mądrze – to świetny pomysł na wspólne rodzinne granie!

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet

1 talia = 4 edukacyjne gry towarzyskie!

Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko nauczysz się najważniejszych angielskich przymiotników!

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet to wyjątkowa gra karciana do nauki angielskich przymiotników dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią także dzieci już od 9 roku życia.

Efekt uboczny grania: nauczysz się najważniejszych angielskich przymiotników.

Liczba graczy: 2-8
Czas gry: 10-20 minut
Wiek: 9+

Kieszonkowiec angielski Remember & Forget

1 talia = 4 edukacyjne gry towarzyskie!

To put on? To take off!
To buy? To sell!

Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik!
Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak nauczysz się 53 angielskich czasowników!

Kieszonkowiec angielski Remember & Forget to wyjątkowa gra karciana do nauki najważniejszych angielskich czasowników dla każdego fana nauki przez zabawę – również dla dzieci już od 9 roku życia.

Liczba graczy: 2-8
Czas gry: 10-20 minut
Wiek: 9+

Kieszonkowce składają się z talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj. Umieszczona na karcie instrukcja szczegółowo wyjaśniona zasady wszystkich wariantów rozrywki. Do kart dołączony jest również słowniczek z tłumaczeniem. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka dostarcza wielu emocji!

Do współpracy przy Kieszonkowcach szlifujących angielski zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Remember & Forget oraz Bitter Sweet w ciekawy sposób zilustrowała Marta Ruszkowska. Merytoryczną zawartością Kieszonkowców zajęła się Dorota Kondrat, twórczyni projektów edukacyjnych.

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole. Kieszonkowiec to wyjątkowa gra dla całej rodziny.

Nasza opinia

Gry karciane niezmiennie cieszą się wielką popularnością – wszyscy je lubią, czas rozgrywki nie jest zbyt długi i mają wielki atut: można je wszędzie ze sobą zabrać! Dodatkowo, jeśli mają walor edukacyjny, wówczas i rodzice patrzą na nie przychylniejszym okiem.

Tutaj Kieszonkowce angielskie przyciągają – nieszablonową grafiką, pomysłem, humorem. Ot, tak niepostrzeżenie uczą i nie jest to bezmyślne wkuwanie słówek, ale gra w skojarzenia, liczy się spostrzegawczość i refleks. Naprawdę godne uwagi, polecam! Warto choćby na kwadrans usiąść przy nich z dzieckiem, to na pewno potem zaprocentuje … w szkole! Lecz nie tylko tam, świat przecież teraz nie ma granic – również dla wyobraźni.

Monika Konieczny, Miasto Dzieci.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pomysł na prezent – Kieszonkowiec angielski