Pokaz filmu Leszka Gałysza pt. „Jacek i Placek”

BAJKI PANA GAŁYSZA – WYPRAWA PO KSIĘŻYC
12 lipca, godz. 15.30, CK Zamek

Na zakończenie ANIMATORA DLA DZIECI zapraszamy na wydarzenie szczególne – pokaz filmu Leszka Gałysza pt. „Jacek i Placek” oraz zabawy, konkursy i prawdziwie księżycowe opowieści. Seans zostanie poprzedzony spotkaniem z niesamowitymi gośćmi – Profesor Księżycowy i Pan Niebieski opowiedzą wiele fascynujących ciekawostek o Księżycu, zaproszą dzieci do konkursów, w których będzie można wygrać nieziemskie nagrody. Ponadto wszyscy uczestnicy zabawy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z astronautą.

Na wyprawę po księżyc, czyli zabawy i konkursy zapraszamy w niedzielę, 12 lipca o godzinie 15.30 dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami.

Film Leszka Gałysza „Jacek i Placek” powstał na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Jest to opowieść o dwóch braciach, którzy nie znoszą pracować. Chłopcy opuszczają rodzinny Zapiecek, aby odnaleźć miejsce, w którym nie będą musieli trudzić się żadnym zajęciem. Podczas długiej i pełnej tajemniczych przygód wędrówki próbują między innymi ukraść księżyc.

WSTĘP BEZPŁATNY

Informacje
sekretariat Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
tel. 061 646 44 70 oraz Marta Trzeciak,tel. 502 058 472, w godz. 10.00-18.00.
www.csdpoznan.pl
www.animator-festival.com

 

Polecamy również  Tymoteusz i Mikołajki oraz LUCKY LUKE na Dzikim Zachodzie

Autor tekstu : Anna Przygocka

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film
Pokaz filmu Leszka Gałysza pt. „Jacek i Placek”