Miasto Dzieci na Facebooku. Dołącz do nas i wygrywaj nagrody!

Miasto-Dzieci-na-Facebooku
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do grona fanów naszego portalu na Facebooku. Jesteście dla nas wsparciem, inspiracją i motywacją do pracy :-)
Tych, którzy jeszcze nie odkryli
 profilu Miasta Dzieci na Facebooku, zapraszamy do nas!

• Czy chcesz razem z nami tworzyć aktywną, żywą społeczność mądrych rodziców?
  • Na bieżąco brać udział w dyskusjach, dzielić się zdjęciami i twórczoscią Waszych dzieci?
  • Wygrywać w konkursach spontanicznie organizowanych przez naszą redakcję?

Jeżeli tak, to tablica Miasta Dzieci na facebooku jest dla Ciebie. Tutaj możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami lub poprosić  radę. Opowiedzieć o swoich dzieciach i rodzicielstwie. Pochwalić się rysunkiem dziecka lub jego nową umiejętnoscią. Śmiać się razem z nami z zabawnych  filmików i dziecięcych powiedzonek :-)

Jak dołączyć do społeczności fanów Miasta Dzieci na Facebooku?
Wystarczy kliknąć w link www.facebook.com/MiastoDzieci a następnie w przycisk "Lubie to". Od tego momentu możesz śmiało pisać na naszej tablicy, wstawiać na niej zdjęcia, linki i filmy! Naturalnie, jeżeli nie masz jeszcze konta na Facebooku, zarejestruj się.

Zobacz stronę społeczności Miasta Dzieci na Facebooku i dołącz do nas!

PS W najbliższym tygodniu wielkie losowanie nagród dla nowych fanów! Śpieszcie się :-)

Autor tekstu : Joanna Engel