„Matki w mackach Marsa” na ekranach od 11 marca!

8222Matki-w-mackach-Marsa8221-na-ekranach-od-11-marca
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Igor Kwiatkowski, współzałożyciel kabaretu Paranienormalni i twórca postaci słynnej Mariolki, debiutuje w dubbingu!

Z wykształcenia kucharz, zanim został kabareciarzem, był m.in. magazynierem i didżejem radiowym. Jako aktor sprawdził się w serialu „Samo życie", ale dopiero Mariolka sprawiła, że usłyszała go („Hellooou!") cała Polska. A dziś nowym wcieleniem Kwiatkowskiego jest niejaki Gribble, który znalazł się na odległej planecie po tym, jak jego matkę uprowadzili Marsjanie…

Reżyser filmu Simon Wells tak mówił o Gribble′u: – To jest klown ze złamanym sercem. Jest technicznie uzdolniony, to rodzaj majsterkowicza, który mógłby rządzić planetą. Ale władza niezbyt go interesuje. Igor Kwiatkowski w tej roli nie tylko śmieszy, ale i wzrusza, zwłaszcza w scenie, gdy Gribble wspomina porwanie swej matki. – Musiałem wzbudzić w sobie te emocje i śmiem twierdzić, że w  sumie wzbudziłem – opowiadał. – Do tego stopnia, że gdy nagrywałem, łzy naprawdę ciekły mi po policzkach (kolegom przy konsolecie też!). Z satysfakcją będę rozglądał się po sali kinowej i patrzył na te wszystkie reakcje facetów, którzy będą udawać, że coś im wpadło do oka.
Obok Kwiatkowskiego, w polskiej wersji językowej udział wzięły także m.in. Beata Tyszkiewicz, Edyta Olszówka i Anna Cieślak.
 
Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! – po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty?! Dziewięcioletni Milo  zmienia zdanie na ten temat z chwilą, gdy jego mamę uprowadzają Marsjanie, którzy chcą wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Milo ukrywa się na statku kosmicznym zmierzającym w kierunku Marsa. Jego misja ratownicza wymaga przejęcia kontroli nad całą planetą. W tym brawurowym przedsięwzięciu pomogą mu ekscentryczny ziemianin Gribble i marsjańska rebeliantka Ki.
 
„Matki w mackach Marsa" na ekranach od 11 marca!

Mariolka w mackach Marsa (premierowy spot wideo):

Zwiastun można zobaczyć tutaj

Polecamy również Film dla dzieci – Załoga G  oraz Film dla dzieci – Tajemnica Rajskiego Wzgórza

Autor tekstu : Monika

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:film