Mania czy Ania. Recenzja

Mania czy Ania
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Płytę Mania czy Ania dostałam od mamy w grudniu 2015 roku. Ona jest cudowna! Dlaczego? Bo jest ciekawa i świetnie przeczytana przez Edytę Jungowską i Piotra Fronczewskiego.

Książkę napisał w 1949 roku Erich Kästner.

Opowieść zaintrygowała mnie już od pierwszych minut słuchania.

Wszystkie rozdziały były ciekawe. Książka opowiada o dwóch dziewczynkach, które są podobne, jak dwie krople wody i spotkały się na słynnej kolonii dla dziewczynek. Bohaterkami są: Ania Palfi i Mania Kerner. Pierwsza mieszka w Wiedniu z tatą, a druga w Monachium z mamą. Obie mają po 9 lat. Dziewczynki nigdy wcześniej się nie widziały, a rozwiązały niezwykle skomplikowaną zagadkę!

Aktorzy, pani Edyta Jungowska i pan Piotr Fronczewski mistrzowsko czytają, trzymając słuchacza w wielkim napięciu.

Jestem pewna, że wszystkim dzieciom, jak też ich rodzicom spodoba się ta historia. To najfajniejszy audiobook, jaki ostatnio słuchałam!

Iga, prawie 11 lat

Mania czy Ania
Czytają: Edyta Jungowska i Piotr Fronczewski, którym towarzyszy piękna oprawa muzyczna.
Wiek : 8-12
Muzyka: Karolina Skrzyńska / SzaZa
Oprawa graficzna: Joanna Rusinek
Tłumaczenie: Leonia Gradstein, Janina Gillowa
Premiera: listopad 2015
jungoffska.pl/autorzy/erich-kastner

12 października 2016 „Mania czy Ania” ukazała się w wersji książkowej, która dostępna jest także w wersji limitowanej z audiobookiem.

Zapraszamy do działu recenzji Miasta Dzieci!