Kolorowy świat Play-Doh. Poznaj inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka!

Kolorowy świat Play-Doh. Poznaj inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka!
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Play-Doh to ciastolina, która od ponad 65 lat cieszy się zaufaniem rodziców i pomaga rozwijać wyobraźnię dzieci na całym świecie. To wysokiej jakości, nietoksyczny i starannie przetestowany produkt, który będzie idealnym prezentem z okazji Dnia Dziecka. Różne kolory, kształty i tekstury ciastoliny inspirują do tworzenia niezwykłych rzeczy. Otwierając tuby z ciastoliną, otwieramy drzwi do magicznego świata wyobraźni!

Korzystając z ciastoliny, dziecko może budować postaci, rzeczy, aranżować sytuacje według własnego, jedynego w swoim rodzaju pomysłu i scenariusza. Zabawa z Play-Doh wspiera rozwój społeczny i emocjonalny dziecka. Korzystając z zestawów takich jak Dentysta czy Stylista Szalonych Fryzur możemy nawiązywać do konkretnych sytuacji życiowych i uczyć dzieci sposobów zachowania się w różnych okolicznościach, które mogą stać się ich udziałem. Zabawa pozwala na odgrywanie ról, tak ważne w pierwszych latach życia.

Poznaj wybrane zestawy Play-Doh

MAGICZNY PIEC DO TORTÓW

Niech każdy dzień będzie świętem dzięki Twoim własnym ciastolinowym tortom! Jest tak wiele możliwości, aby ozdobić wypiek, tyle kolorowych sposobów na to, aby komuś podziękować, złożyć życzenia urodzinowe czy też powiedzieć „jesteś moim najlepszym przyjacielem”. Naciśnij dźwignię i obserwuj przez drzwiczki piekarnika, jak ciastolinowy wypiek rośnie, a potem… DZYŃ! Wesoły dźwięk dzwonka da Ci znać, że najwyższy czas wyjąć tort i go ozdobić. Dodaj ciekawe kształty, zakręcony lukier i przezabawne posypki za pomocą szpatułki, wyciskarki i rozmaitych foremek. Każdy tort ma wewnątrz puste miejsce, w którym możesz ukryć kolorowe dodatki widoczne po odkrojeniu kawałka ciasta! Zaskocz swoich gości!

Kolorowy świat Play-Doh. Poznaj inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka!

DENTYSTA

Baw się w dentystę i twórz wspaniałe uśmiechy! Otwórz buzię i powiedz „aaa!”. Lusterkiem sprawdź wszystkie zęby. Ubytki wypełnij wyciskarką w kształcie strzykawki, użyj wiertła, załóż aparat ortodontyczny z kolorowymi elementami. Nie zapomnij też o codziennej higienie – ucz się dobrych nawyków – wyszczotkuj zęby, używając szczoteczki z pastą i nici dentystycznej.

dentysta playgoh

 

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

PLAY-DOH 65 TUB NA 65-LECIE MARKI

Hip, hip, hurra – Play-Doh już od ponad 65 lat wspiera kreatywność i wyobraźnię najmłodszych! Świętuj z nami moc kolorów i nieokiełznanej wyobraźni dzięki zestawowi 65 tub Play-Doh! Znajdziesz w nim klasyczne kolory, a także konfetti, ciastolinę brokatową, metaliczną, naśladującą faktury terenu oraz nową – szafirową! Z niemalże każdym dostępnym kolorem Play-Doh w jednej, dużej paczce, możesz wyobrazić sobie, co tylko zechcesz i realizować swoje twórcze pomysły!

Kolorowy świat Play-Doh. Poznaj inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka!

PLAY-DOH ZESTAW 20 KOLOROWYCH TUB

Duża paka 20 tub Play-Doh to nieskończone źródło kreatywnej zabawy! Małe rączki mogą skręcać, toczyć i formować kolorową ciastolinę w najbardziej niesamowite kształty, a potem rozgnieść je i zacząć wszystko od nowa. Idealny do wspólnych zabaw w domu i nie tylko.
Kolorowy świat Play-Doh. Poznaj inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka!

Te oraz wiele innych zestawów znajdziesz w kreatywnej strefie Play Doh na stronie: https://www.smyk.com/marka/play-doh.html

492 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent