Kocie historie – nowe przygody

Kocie-historie-nowe-przygody

Czy kot może ściągnąć futro, kiedy wybiera się do filharmonii? Czy wolno mu odwiedzać restauracje i pałaszować przy stoliku hamburgery? Czy kotom należy się ich własna, pełna smakołyków lodówka? Na ostatnie pytanie Herman, Zofia i Gienek natychmiast odpowiedzą „tak!”, na przedostatnie – „tak!”, a na pierwsze? Posłuchaj tych przezabawnych i pełnych kocich refleksji opowieści, aby się dowiedzieć.

Przedstawiamy trzecią część przygód Dużego, Julki i ich trzech fantastycznych kotów.

KOCIE HISTORIE – NOWE PRZYGODY TOMASZ TROJANOWSKI
autor: Tomasz Trojanowski
tytuł: Kocie historie – nowe przygody
kategoria: książka audio
czyta: Jarosław Boberek
data premiery: 24.02.2010 r.
nakład: 1500 egz.
nośnik: 1 CD w formacie mp3
cena detal: 24,90 PLN
Posłuchaj zwiastuna – pierwszego rozdziału audiobooka

AUTOR
Tomasz Trojanowski – Z wykształcenia pedagog. Z zamiłowania autor książek dla dzieci, dziennikarz telewizyjny, autor kilkudziesięciu słuchowisk radiowych dla dzieci i dorosłych. Jego debiutanckie "Kocie Historie" otrzymały Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

LEKTOR
Jarosław Boberek – aktor. Skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Na ekranie można go oglądać głownie w serialach (m.in. Rodzina zastępcza). Często pracuje przy dubbingu filmów. Od lat użycza głosu Kaczorowi Donaldowi. Użyczał głosu animowanym postaciom w filmach, m.in.: Epoka lodowcowa, Rybki z ferajny, Alvin i wiewiórki, Kung Fu Panda, a także w grach komputerowych, m.in. Wiedźmin.

http://www.bibliotekaakustyczna.pl/

Polecamy również Wyalienowani rodzice czytają dzieciom liderem!  oraz Ale heca! Ale draka! Nowe wiersze o zwierzakach. Recenzja

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film
Kocie historie – nowe przygody