UD

Kartki na Dzień Ojca

Kartki na Dzień Ojca do druku
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Po Dniu Mamy, przyszedł czas na tatusiów! Już 23 czerwca będą obchodzić swoje święto. Dzień Ojca to doskonała okazja, by przypomnieć tatom, jak ważni są w życiu swoich dzieci. Można to zrobić na mnóstwo sposobów – przygotować wierszyk albo piosenkę czy drobny upominek. Możecie też podarować tacie książeczkę do wspólnego czytania o więzi ojca i dziecka. Do tego przyda się na pewno własnoręcznie przygotowana laurka lub kartka z życzeniami.

Przygotowaliśmy darmowe kartki na Dzień Taty

Wystarczy pobrać w formacie PDF, wydrukować i wręczyć tatusiowi. Dzieci, które znają już literki, mogą dopisać kilka słów prosto z serca – piękne cytaty o tacie znajdziecie tutaj. Nasze kartki na Dzień Ojca są dostępne w dwóch wariantach: gotowe do wręczenia oraz do pokolorowania, co daje dzieciom możliwość dodania osobistego akcentu. Wybór jest szeroki i nawiązuje do wielu zainteresowań, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnego dla swojego taty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją i wybrania kartki, która najbardziej spodoba się tacie

Pamiętajcie, że własnoręcznie przygotowana kartka na Dzień Taty to nie tylko prezent, ale także wyjątkowy gest pełen miłości i wdzięczności. Taka kartka na pewno zajmie honorowe miejsce na komodzie! Zachęcamy do pobierania, drukowania i tworzenia niezapomnianych chwil z ojcami. Sprawcie, aby tegoroczny Dzień Ojca był wyjątkowy!

Kliknij w obrazek i pobierz kartkę dla taty:

 

646 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent